Kapat

İYİ Parti Heyeti’nden NNC Medya’ya Ziyaret

Anasayfa
Bucak İYİ Parti Heyeti’nden NNC Medya’ya Ziyaret
Reklam

İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez beraberinde İYİ Parti Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte , NNC Medya’yı ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.

Başkan Safa Sönmez, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla NNC Medya Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Nanecioğlu’na çiçek takdim ederken, “Burdur’umuzun, Bucak’ımızın ve ülkemizin sorunlarının çözümü noktasında, basınımıza büyük görevler düşmektedir. Basın mensuplarımız, kimi zaman canlarını tehlikeye atarak, her türlü zorlukla mücadele ederek haber yapıyor, kamuoyunu bilgilendiriyor. Birçok basın mensubunun oldukça zor koşullar altında hizmet vermeye çalıştığı da bilinen bir gerçektir. Basın çalışanlarının başta özlük haklarının iyileştirilmesi olmak üzere daha iyi şartlarda ve özgür bir şekilde görev yapar hale gelmeleri en büyük temennimizdir.Tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlarım” ifadelerini kullandı.

NNC Medya Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Nanecioğlu da ziyaretlerinden dolayı Başkan Safa Sönmez ve İYİ Parti heyetine teşekkürlerini iletti.

Reklam