Kasap Ali Mangal Evi Bucak

ADRES
Bucak-Antalya Karayolu üzeri (Bölge Trafik İstasyonu Müd. 500 mt ileride) Bucak/Burdur
TELEFON
0542 771 01 97
FAKS
-
WEBSİTE
-
GOOGLE+
-
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bucak-Antalya Karayolu 6. kilometrede hizmet veren Kasap Ali, mangalseverlerin adresi olmaya başladı.”Kendin pişir kendin ye” konsepti ile de hizmet veren mekan, Bucak’ta etin lezzetinden anlayanların yeni adresi oldu.
Bucak ilçesinde geçen yıl açtığı kasap dükkanı ile Antalya-Burdur karayolunda hizmet veren Kasap Ali, artık işyerinin çevresinde oluşturduğu bahçe ile müşterilerine aynı zamanda mangal ziyafeti veriyor. Gazetemize konuşan işletme sahibi Ali Uğraş, işletmesini şöyle özetledi: “Yıllardır besicilik yaparak hayvan alım satımı yapıyorum. Zamanla da kasap işlerine başladık. Besihanemizin önüne açtığımız kasapta müşterilerimizin istediği hayvanı hemen keserek ona hazırlayıp veriyorduk. Fakat talepler artık mangal ateşini yakıp pişirilerek servis yapılması şeklinde gelmeye başlayınca bizde güzel bir bahçe yaparak hizmet vermeye başladık” diye konuştu.

GÜNLÜK KESİM YAPILIYOR!
Günlük kesim yaptıklarını söyleyen Kasap Ali Uğraş, “Müşterimizin bizi tercih etmesinin en önemli nedenlerinden biri bu. Çünkü hem günlük kesim yapıyoruz hem de müşterimizin istediği koyunu,keçiyi,oğlağı ya da kuzuyu kesiyoruz.Bir anlamda müşteri ne isterse onu alıyor buradan”dedi.

KENDİN PİŞİR KENDİN YE!
Kasap dükkanını bir anlamda mangal evine çevirdiklerini söyleyen Uğraş, ” Burada mangalda et ürünlerini bulabileceksiniz. Aynı zamanda kuzu beyti, kuzu pirzola,kuzu şiş, mangalda sucuk,köfte gibi en leziz, damak tadına en uygun lezzetleri pişirip satışını yapıyoruz. Bugüne kadar çok olumlu tepkiler aldık. Damak tadını bilenlerin, gerçek et yemek isteyenleri bekliyoruz” dedi.

ADAKLIK VE KURBANLIK SATIŞI DA VAR!
Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Adaklık ve kurbanlık hayvan satışı da yaptıklarını ifade eden Ali Uğraş, bir kere gelip burada etin lezzetini tadanların pişman olmayacaklarını ifade ederek,”Tüm Bucak halkını işyerimize bekliyoruz” diye konuştu.

KASAP ALİ
TEL: 0 542 771 01 97
Bucak-Antalya Karayolu Bölge Trafik Müdürlüğü’nü geçince 500 Metre İleride

Kasap Ali Mangal Evi Bucak Kasap Ali Mangal Evi Bucak Kasap Ali Mangal Evi Bucak Kasap Ali Mangal Evi Bucak Kasap Ali Mangal Evi Bucak Kasap Ali Mangal Evi Bucak Kasap Ali Mangal Evi Bucak Kasap Ali Mangal Evi Bucak Kasap Ali Mangal Evi Bucak Kasap Ali Mangal Evi Bucak
Kasap Ali Mangal Evi Bucak
Kasap Ali Mangal Evi Bucak
Kasap Ali Mangal Evi Bucak
Kasap Ali Mangal Evi Bucak
Kasap Ali Mangal Evi Bucak
Kasap Ali Mangal Evi Bucak
Kasap Ali Mangal Evi Bucak
Kasap Ali Mangal Evi Bucak
Kasap Ali Mangal Evi Bucak
Kasap Ali Mangal Evi Bucak

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN