Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Burdur 20°C
Az Bulutlu
http://www.nnchaber.com/wp-content/uploads/2019/11/KUZENLER.gif

Kırkpınar’da derece alan pehlivanlar belli oldu

Reklam

Kırkpınar’da derece alan pehlivanlar belli oldu.

Edirne’de bu yıl 658’incisi düzenlenen Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Ali Gürbüz başpehlivan olurken, tüm boylarda derece yapan pehlivanlar da belli oldu.

Başpehlivanlık güreşlerinde Ali Gürbüz başpehlivan olurken, Orhan Okulu ikinci, Mehmet Yeşil Yeşil de 3’üncü oldu. Kırkpınar’ın 4’üncüsü ise Hamza Köseoğlu oldu.

Diğer boylardaki dereceler şöyle:

BAŞALTI
– Özkan Yılmaz
– Yalçın Üncül
– Menderes Saltık
– Yıldıray Akın

BÜYÜK ORTA BOY
– Ali İhsan Batmaz
– Okan Yavaş
– Yaşar Şan
– Serhat Elvan

KÜÇÜK ORTA BÜYÜK BOY
– Mert Altın
– Alparslan Güçlü
– Yusuf Kaflı
– Yusuf Yıldırım

KÜÇÜK ORTA KÜÇÜK BOY
– Osman Kan
– Mustafa Kemal Kıyı
– Orçun Kumaş
– Alihan Kocabıyık

DESTE- 3 (Deste Büyük)
– Serdar Yıldırım
– Efe Kölebaş
– Emirhan Topal
– Abdülhamit Ak

DESTE- 2 (Deste Orta)
– Emre Ayyıldız
– Sefa Yılmaz
– Kemal Yılmazlar
– Erkan Taş

DESTE- 1 (Deste Küçük)
– Ömer Yasir Gökkaya
– Yıldıray Pala
– Eren Kalkan
– Faruk Bafralı

AYAK
– Ramazan Yıldız Çilenker
– Ozan Kıl
– Nevzat Kurugan
– Furkan Has

TOZKOPARAN
– Muhammet Biçen
– Mustafa Şahin
– Ali Güleç
– Emre Boz

TEŞVİK- 2
– Yusuf Kırat
– Muhammet Güngörmüş
– Melih Türker
– Yusufcan Akdaş

TEŞVİK- 1
– Ferhat Yiğit
– Osman Nuri Çıldan
– Sefa Yıldırım
– Mehmet Zafer Seçim

MİNİK- 2
– Güven Can Türkoğlu
– Necip Bülbül
– Velihan Ars
– Emirhan Giral

MİNİK- 1
– Mehmet Arda Tanır
– Caner Arslan
– Selahattin Can
– Arda Kaan Karamıklı

EN İYİ PEŞREV
– Gürsel Umut
– Talat Atahan Özcan
– Serkan Makas

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.