Korgeneral Bekiroğlu'ndan Vali'ye Ziyaret

Okunma: 2097
Burdur 12 Ekim 2016 16:24
Videoyu Aç Korgeneral Bekiroğlu'ndan Vali'ye Ziyaret
A
a

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Eğitim ve Doktrin Komutanı (EDOK) Korgeneral Tahir Bekiroğlu, Vali Şerif Yılmaz'a nezaket ziyaretinde bulundu.

  58. Piyade Eğitim Alayına yeni taşınanan Eğitim Birliklerini yerinde görmek amacıyla Burdur'a gelen EDOK Komutanı Korgeneral Bekiroğlu bu vesileyle Vali Yılmaz'ı da ziyaret etti. Korgeneral Bekiroğlu'nun Vali Yılmaz'ı ziyaretinde kendisine Eğitim Tümen Komutanı Tuğgeneral Mehmet Hakan Akyol, 3. Piyade Eğitim Tugay Komutanı P. Albay Tahir Savran, 58. Piyade Eğitim Alay Komutanı P. Albay Hakan Tutucu ve Tank Eğitim Alay Komutanı Tankçı Albay Cem Tuce eşlik etti. Gerçekleşen ziyarette ilk olarak Valilik Şeref defterini imzalayan Korgeneral Bekiroğlu, Vali Yılmaz'ı makamında ziyaret ederek bir süre kendisi ile görüştü.

  Burdur'a taşınan birliklerin koordinasyonunun sağlanması çalışmalarıyla ilgili değerlendirmenin ve bilgi alışverişinin yapıldığı ziyarette, Korgeneral Bekiroğlu ve beraberindeki komutanlar Vali Yılmaz ile gerçekleştirdikleri görüşme sonrası makamdan ayrıldılar.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 146 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 96 Oy (%28)

  • Beğenmedim : 103 Oy (%30)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat