Kurultaya Cumhurbaşkanı da Katılabilir

Okunma: 3599
Bucak 25 Kasım 2016 18:27
Videoyu Aç Kurultaya Cumhurbaşkanı da Katılabilir
A
a

İstanbul Esenyurt Üniversitesi öğrenci temsilcisi Fatma Nur Çetiner, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı "Öğrenci Kurultayı"na davet etti.

Sosyal Hizmet Öğrenci Birliği'nin her yıl düzenlediği 'Öğrenci Kurultayı bu yıl İstanbul Esenyurt Üniversitesi öğrenci temsilcisi Fatma Nur Çetiner başkanlığında SOHÖB temsilcileri ile birlikte düzenlenecek.

Aslen Bucaklı olan Fatma Nur Çetiner başkanlığında düzenlenecek olan kurultayda, sosyal hizmet bölümü olan tüm üniversitelerindeki sosyal hizmet öğrenci birliği temsilcileri ile birlikte sosyal hizmet öğrencilerinin biraraya gelerek ülkenizin toplumsal sorunları ele alınarak "Nasıl sosyal hizmet uygulaması?" yapılması gerektiğine dair kurultaya konuşmacı olarak karılan bürokrat akademisyen ve uzman tarafından ele alınacak.

Söz konusu kurultaya katılması için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ı davet eden Fatma Nur Çetiner , davetiyelerini bizzat kendisi takdim etti. Kısa bir süre Cumhurbaşkanı Erdoğan ile sohbet eden Çetiner, Cumhurbaşkanı'nın kurultaya katılmasını çok istediklerini ve Erdoğan'ın da programı uygun olması halinde katılacaklarını bildirdiğini ifade etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 468 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 237 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 255 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat