Makedonya’dan Üniversitemize Ziyaret

Okunma: 2614
Burdur 29 Aralık 2016 15:59
Videoyu Aç Makedonya’dan Üniversitemize Ziyaret
A
a

Makedonya Uluslararası Vizyon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fadıl HOCA ve Rektör Yardımcısı Doç. Dr. Mensur NUREDİN, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet KARACA’yı makamında ziyaret etti.

Makedonya Uluslararası Vizyon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fadıl HOCA ve Rektör Yardımcısı Doç. Dr. Mensur NUREDİN, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet KARACA’yı makamında ziyaret etti. Tanışma amaçlı gerçekleştirilen ziyarette, iki üniversite arasındaki işbirliğin, ortak kültür coğrafyasındaki bağların pekişmesi için projeler geliştirme konusunda fikir alışverişi yapıldı.

Avrupa ve Balkanlarda kurulan ve Türkiye dışında Türkçe eğitimi yapma hakkına sahip olan ilk ve tek üniversite Uluslararası Vizyon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fadıl HOCA ve Rektör Yardımcısı Doç. Dr. Mensur NUREDİN, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet KARACA’dan üniversitemiz hakkında da bilgiler aldı. Türkiye dışında ilk ve tek Türkçe eğitim veren Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nin Üniversitemiz ile yapacağı işbirlik ve ortak akıl projeleri ile iki üniversite arasındaki ilişkinin kuvvetleneceği yönünde fikir alışverişinde bulundular.

Ziyarette, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet KARACA’nın yanı sıra, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Kürşat ÖZDAŞLI da hazır bulundu. Ziyaret sonunda Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet KARACA, Makedonya Uluslararası Vizyon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fadıl HOCA’ya Üniversitemiz anmalığı ve Safahat takdim etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 491 Oy (%45)

  • Daha İyi Olabilir : 295 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 296 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat