MAKÜ ULTRASLAN'DAN TERÖRE TEPKİ PANKARTI

Okunma: 864
Burdur 8 Kasım 2016 09:19
Videoyu Aç MAKÜ ULTRASLAN'DAN TERÖRE TEPKİ PANKARTI
A
a

MAKÜ ULTRASLANLAR KAHVALTIDA BULUŞTU

   MAKÜ Ultraslan Galatasaray taraftar grubu, bu yıl aralarına yeni katılan üyeleriyle birlikte tanışma kaynaşma kahvaltısında Keyf-i Ziyafet Restoran – Cafe – Bistro’da bir araya geldi. Keyifli geçen kahvaltıda, sarı – kırmızılıların teröre tepki afişi ise en görünen noktada yer aldı.

   Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Galatasaray’ın Ultraslan (UA) taraftar grubu, bu yıl aralarına katılan yeni üyeleriyle Keyf-i Ziyafet Restorant – Cafe – Bistro’daki tanışma – kaynaşma kahvaltısında buluştu. Üniversite öğrencilerinden oluşan yaklaşık 70 kişilik Ultraslan taraftarı, hafta sonunda düzenlenen kahvaltıda unutulmaz anlar yaşadı.

   MAKÜ ULTRASLAN’DAN TERÖRE TEPKİ PANKARTI!
  Özel olarak dizayn edilen ve Ultraslan görselleriyle sarı – kırmızıya donatılan Keyf-i Ziyafet gizli bahçesinde, duyarlı taraftarın “Terör, sana lanet olsun” yazılı afişi de dikkatlerden kaçmadı.
  Nezih mekanda, keyifli bir şekilde gerçekleştirilen kahvaltı sırasında, Ultraslan’ın en sevdiği Galatasaray Marşları çalınarak, hep birlikte söylendi. MAKÜ Ultraslan Başkanı Mert Büyükyörük’ün de bir konuşma yaptığı kahvaltı sonunda, taraftar grubu ile işletmeciler ve çalışanlar da hatıra fotoğrafı çektirdiler.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 146 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 96 Oy (%28)

  • Beğenmedim : 105 Oy (%30)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat