Masal Eğitim ve Aktivite Merkezi Hizmete Girdi

Okunma: 3936
Bucak 28 Ekim 2016 23:03
Videoyu Aç Masal Eğitim ve Aktivite Merkezi Hizmete Girdi
A
a

Bucak ilçesinde başta çalışan anne ve babalar olmak üzere çocuğunun hem oyun hem de eğitim almasını isteyenler için Masal Eğitim ve Aktivite Merkezi hizmete girdi.

Okul öncesi ve ilk okul öğrencilerine hitap eden yeni bir eğitime hazırlık merkezi olan Masal Eğitim ve Aktivite Merkezi'nde 7 gün boyunca 08:00-22:00 saatleri arasında açık olacak.Mehmet Akif Mahallesi, Süleyman Demirel Bulvarı No 144’te hizmet vermeye başlayan kurumda 2 ila 10 yaş arasındaki çocuklar faydalanabilecek.
NELER VAR NELER!
Dün yapılan açılışla hizmete açılan Masal Eğitim ve Aktivite Merkezi'nde çocukların rahatı için herşey düşünülürken,Oyun Grupları, Çocuklar için atölyeler, saatlik tam ve yarım günlük oyun hizmetler. Doğum günü, diş bulguru ve Mevlüt programları ile 2-10 yaş kapalı alan çocuk oyun parkları, değerler eğitimi, İngilizce, okul öncesi eğitime hazırlık etkinlikleri gibi birçok faaliyet alanları bulunuyor. Ayrıca Kafeterya bölümü ile de ailelere her gün hizmet veriyor. 
ÇALIŞAN ANNE VE BABALAR ÇOCUKLARINIZ GÜVENDE!
Çalışan annelerin ve geçici meşguliyeti nedeni ile çocuklarının verimli vakit geçirmelerini isteyen ailelerin ihtiyacını karşılamak için açılan Masal Eğitim ve Aktivite merkezinin kurucuları, Ayşe Büşra Kılınç, Englısh Club Kurucusu İngilizce Öğretmeni Fatma Selcan Özcan, personeli ile birlikte yeni bir merkezin açılışını yapmanın gurur ve heyecanını yaşıdıklarını belirttiler.
HAFTANIN 7 GÜNÜ 8-22 SAATLERİ ARASI AÇIK
"Açılışa katılarak bizi onurlandıran ve tanıtımı hakkında bulunan tüm velilerimize teşekkür ediyoruz" diyen idari kadro, Yeni açılan Masal Eğitim ve Aktivite Merkezi'nin 2 sınıf,2 oyun alanı, kafeterya bölümü ile 3 katta hizmet verdiklerini ve ailelerin her zaman gelerek bilgi alabileceklerini belirttiler.
Kaynak : Hüseyin Çubuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 468 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 237 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 255 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat