Metin Külünk, 15 Temmuz'u Anlattı

Okunma: 3206
Burdur 25 Kasım 2016 14:45
Videoyu Aç Metin Külünk, 15 Temmuz'u Anlattı
A
a

Öğretmenevi Konferans Salonunda düzenlenen programa, konuşmacı olarak İstanbul Milletvekili Metin Külünk katıldı.

Vali Şerif Yılmaz, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Burdur İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 15 Temmuz ve Yeni Anayasa konulu programa katıldı. Öğretmenevi Konferans Salonunda düzenlenen programa, konuşmacı olarak İstanbul Milletvekili Metin Külünk  katıldı.
 
 Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başladı. Programın devamında, TÜGVA tarafından hazırlanan 15 Temmuz videosu gösterildi. TÜGVA İl Temsilcisi Can Özkaya’nın açılış konuşması sonrası, İstanbul Milletvekili Metin Külünk’ün 15 Temmuz ve Yeni Anayasa konulu konuşması ile program sona erdi.
  
Milletvekili Külünk, konuşmasında “15 Temmuz’un bir darbe değil, FETÖ terör örgütü tarafından yapılmaya çalışılan hain bir işgal girişimidir. Üst akıla hizmet eden bu örgüt eğer başarılı olmuş olsaydı, ülkemizi manda yönetimine teslim edecekti diyen Milletvekili Külünk, Çanakkale’de yapamadıklarını 15 Temmuz’da yapmaya çalıştılar, ancak bu milletin Çanakkale ruhunun devam ettiğini anlayamadılar dedi.
  
Milletvekili Külünk’ün konuşmasının ardından kendisine, Burdur programı anısına, Vali Yılmaz tarafından anmalık takdimi yapıldı.
 
TÜGVA Burdur İl Temsilciliği ev sahipliğinde düzenlenen programa Vali Şerif Yılmaz başta olmak üzere, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, Vali Yardımcısı Ali Nazım Balcıoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Bağcı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Servet Olpak, AK Parti İl Başkanı Süleyman Faki, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 147 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 96 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 109 Oy (%31)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat