Mutfaklarınız Hayat Bulsun

Okunma: 3281
Bucak 3 Ekim 2016 15:12
Videoyu Aç Mutfaklarınız Hayat Bulsun
A
a

Kaliteli bir dekora sahip olmak ve tabi ki mutfaklarda en güzel tezgah arası dekorları sayesinde, şehir manzaraları, orman manzaraları, doğa manzaraları, meyve veya sebze desenleri yada motifleri yaptırmak artık Bucak'ta mümkün. İlçede faaliyet gösteren Gündoğdu Cam, Bucak'ta ilk defa mutfak tezgahlarında kullanılmak üzere cam dekorları üretmeye başladı.

Evin en önemli bölümlerinden biri olan mutfaklara artık canlılık geliyor. Bucak'ta ilk defa Gündoğdu Cam tarafından yapılan uygulama ile tezgah aralarında fayans dönemi bitiyor ve cam dekorlar geliyor. Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan işletme sahibi Ramazan Akkuş, "Cam üzerine çalışmalar yapıyoruz. Özellikle ilçede ilk defa yaptığımız tezgah arası cam manzara dekorları sayesinde artık mutfaklara canlılık getiriyoruz. Uygulaması basit olan bir cam üzerine şehir manzaraları, orman manzaraları, doğa manzaraları, meyve veya sebze desenleri yada motifleri yapabiliyoruz.Bucak'ta yeni yeni tercih edilmeye başlayan fakat yaptıranların gerçekten çok hoşuna giden bir dekor" diye konuştu.

Tezgahlara yapılan cam uygulamasının kırılmaz, dağılmaz ve çizilmez olduğunu söyleyen Akkuş, " Bu camlar normal camlara göre biraz daha özel. Daha sertleştirilmiş ve kırılmaya karşı önlemi alınmış bu camlara istediğiniz tüm resimleri uygulayabiliyoruz.Fiyat konusunda da uygun. Görsel açıdan diğer uygulamalardan daha zengin ve canlı" dedi.

Görsellik açısından ve fayanslardan daha temiz bir ürün olduğunu belirten Akkuş, aynı zamanda duşakabin ürünlerinde de cam motifleriyle müşterinin istediğine göre dekor yaptıklarını belirtti.

Duşakabinlerde de birbirinden farklı çeşitleri satışa sunduklarını belirten Akkuş, tüm müşterileri işletmesine davet ederek inceleme yapabileceklerini söyledi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 468 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 237 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 255 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat