Nasreddin Hoca Etli Ekmek ve Kebap Salonu Açıldı

Okunma: 4983
Bucak 10 Ekim 2016 18:23
Videoyu Aç Nasreddin Hoca Etli Ekmek ve Kebap Salonu Açıldı
A
a

Konya yöresinin birbirinden ünlü lezzetlerini Bucak'a taşıyan “Nasreddin Hoca Etli Ekmek ve Kebap Salonu” hizmete açıldı.

Nasreddin Hoca Etli Ekmek Kebap Salonu
Yaklaşık 2 aydır Yeni Mahalle Aşağı Cadde No: 18/A (Otel Duru karşısı) hizmet veren Konya yöresinin Meşhur Etli ekmeği, Kuzu Tandır, Mevlana Bıçak arası, Kuşbaşı Kaşarlı, Peynirli Pide çeşitleri ve kara fırında Künefe tatlısıyla Bucaklılara hizmet veriyor.

Nasreddin Hoca Etli Ekmek ve Kebap Salonu hakkında bilgiler veren işletmecisi Gökhan Çakır şunları söyledi: ” Bucak ilçesinde Konya’ya özgü etli ekmek ve pide yenecek bir yerin eksikliğini gözlemleyerek Konya lezzetlerini Bucak'a getirmeye karar verdim. Konya’mızın meşhur pidesi olan etki ekmek, Mevlana bıçak arası Kuşbaşı Kaşarlı, Peynirli Pide çeşitleri ve kara fırında Künefe tatlısıyla hizmet vermek amacındayız. Mevlana İki bıçak arası etli ekmeğin sırrı sadece bıçakla yapılmasıdır. Bu lezzetleri bir kez tadan bir daha vazgeçemeyeceğine eminim" dedi.

Bucak halkının etli ekmek ile daha önce tanışmış olduğunu söyleyen işletmeci Gökhan Çakır, "Bugüne kadar yediğiniz tüm etli ekmekleri unutun. 25 yıldır etli ekmek ustalığı yapıyorum ve lezzetini ve kalitesini daha da iyi anlayacaktır. Ayrıca karışık ızgara da Konya'nın sayılı ustaları ile  burada çalışıyoruz. Tüm müşterilerimize kaliteyi ve lezzeti sunmak için elimizen geleni yapacağız" diye konuştu.

Sabah 9:00'da kahvaltı servisinin de olduğunu hatırlatan Çakır, "Gece 23:00'e kadar işyerimiz açıktır. Gerçek lezzeti vermek için pide unlarımızı bile Konya'dan getiriyoruz. Bizim farkımızı müşterilerimize farkımızı hissettireceğimize inanıyorum. Yemek sonrası çay ve kahve servisimizde vardır. Alo Paket servisimiz Tel: 0 248 325 55 35  ile Bucaklıların hizmetine sunduk” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 468 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 237 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 255 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat