Necati Topay, Öğrencilerle Buluştu

Okunma: 1871
Bucak 22 Ekim 2016 14:18
Videoyu Aç Necati Topay, Öğrencilerle Buluştu
A
a

2016-2017 eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle düzenlenen etkinlikte öğrenci ve öğretmenlerin kaynaşması, okulda birlik ve beraberliğin artması amaçlandı.

  Bucak Necati Topay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde saat 09.00’da düzenlenen programda öğrencilere simit dağıtıldı, öğretmenler ve Okulun Banisi Necati Topay da kahvaltıda bir araya geldi.Düzenlenen kahvaltıya Okulun Banisi Necati Topay, Okul Müdürü Osman Elitok, Okul Müdür Yardımcıları Gülhan Dilek ve Âdem Gün ve okul öğretmenleri katıldı.

  Düzenlenen kahvaltı hakkında konuşan Okulun Banisi Necati Topay, 12 yıldır bu kahvaltı etkinliğinin düzenlendiğini ve bu tür etkinliklerin devam edeceğini ifade ederek öğrencilerle bir araya gelmekten son derece memnun olduğunu dile getirdi. Etkinlik hakkında  konuşan Okul Müdürü Osman Elitok da, etkinlikleri düzenleyen ve öğrencilere moral motivasyon sağlayan Okulun Banisi Necati Topay’a teşekkür etti. Elitok, okulda ilerleyen zamanlarda yapılması planlanan etkinlikler hakkında da bilgi verdi.

  Okul Öğrencilerinden Mustafa Kemal Balar ve Özlem Aktaş da düzenlenen etkinlikler için Okulun Banisi Necati Topay’a teşekkür ederek yapılan etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 147 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 96 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 109 Oy (%31)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat