Kapat

Nihal Kara Lazer Epilasyon Center’dan Müşterilerine Jest!

Anasayfa
Bucak Nihal Kara Lazer Epilasyon Center’dan Müşterilerine Jest!
Reklam Reklam

Bucak’ta açılan Nihal Kara Lazer Epilasyon Center, müşterilerini kahvaltıda bir araya getirdi. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Epilasyon Merkezi sahibi Nihal Kara, çekiliş yaparak müşterilerine çeşitli hediyeler verdi.
Nihal Kara Lazer Epilasyon Center, 2018 Kasım ayında Bucak’ta açmış olduğu yeni şubesinde çalışmalarına devam ediyor. Antalya’da 15 yıldır hizmet veren Nihal Kara, Bucaklı müşterilerinin yoğun istek üzerine Bucak’ta açmış olduğu Epilasyon merkezinde ağırlıklı olarak lazer epilasyon hizmeti sunuyor. Cilt bakımı hizmeti de veren Nihal Kara, Plastik cerrahlar ile botoks dolgu konularda da müşterini doktorlara yönlendiriyor.
Müşteri memnuniyetini sağlayan Nihal Kara, müşterileri ile epilasyon merkezi dışında da bir arada olmak, sıcak bir ortamda onlarla buluşmak ve aile ortamını saplamak için brançta (kuşluk yemeği) bir araya geldi. Müşterilerini Cumartesi günü saat 11.00’de Pera Lokantasında biraraya getiren Nihal Kara: “Sizlerden güzel memnuniyetler alıyorum. Sizler için Bucak’tayım, buradayım. Sizlerle merkezimiz dışında da bir araya gelmek istedik. Davetimize katılımızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Ayaklarınıza sağlık. İyi ki varsınız. Sizlerle birlikte olmak çok güzel.”diyerek misafirlerini selamladı.
Brunch sonrası, ünlü markaların ürünlerin ve bazı esnafların promosyonlarından oluşan hediyeler için çekiliş yapıldı. Hediye çıkmayan katılımcılara ise Lazer Epilasyon Center sahibi Nihal Kara, 2 seans hediye verdi.
Böyle bir organizasyonu düzenleyen Nihal Kara’ya teşekkürlerini ileten katılımcılar, “Nihal hanımın müşterileriyiz. Kendisinden ve hizmetlerinden çok memnunuz. Bucak’a onu getirmekle çok iyi yapmışız. Buraya gelenler de bu memnuniyetin bir göstergesidir. Müşterileri olarak her zaman Nihal hanımın yanındayız. Böyle bir organizasyonda bizleri bir araya getirdiği için çok teşekkür ederiz.”dediler.
Program sonrası Lazer Epilasyon Center sahibi Nihal Kara yaptığı açıklama, “Müşterilerimizin memnuniyetlerinden ve yoğun taleplerinden dolayı güzel bir brunch organizasyonu düzenledik. Müşterilerimizi işlemlerinin dışında farklı bir ortamda onları ağırlayıp misafir etmek istedim. Onlarla daha bir sıcak ortamda biraraya gelmek istedim. Ara ara böyle aktivitelerimiz olacak. Hepsine katılımları için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”şeklinde konuştu.
Hizmetleri ile ilgili de bilgi veren Nihal Kara, “Epilasyon merkezimizde lazer epilasyon ağırlıklı hizmet veriyoruz. Her lazer, lazer değildir. Bunu her zaman tekrarlıyorum. Kişilerin cihazları kullanma yetki belgeleri ve tam donanımlı olmaları gerekiyor. Herkes bu işi yapamaz. 15 yıldır Antalya’da bu işi yapıyoruz. 2013 yılından bu tarafa Bucak’tan müşterilerim vardı. Her geçen gün müşteri sayımın artmasından ve Bucak’ta da bu işi yapmam için gerçekten büyük bir talep vardı. Biz de 2018 yılında Bucak’ta iş yerimizi açtık. Ağırlık işimiz lazer olarak devam ediyor. Cilt bakımı ile devam edeceğiz. Plastik cerrahlarımız ile botoks dolgu gibi bizi aşan konularda da müşterimizi doktorlarımıza yönlendiriyoruz.” ifadelerini kullandı.
Bucak’a gelirken bu kadar yoğun talep olacağını düşünmediğini de sözlerine ekleyen Nihal Kara, “Bucak, çok güzel, iyi, samimi. Hanımlar bakımlarına meraklı ve kendine gereken önemi veriyorlar. Bucak’a gelirken bu kadar yoğun talep olacağını düşünmüyordum. Geri dönüşümler çok güzel. Bir seanstan sonra müşteri isteği ile lazer bölgeleri artabiliyor. Bir müşteri sonraki seansta yanında birkaç müşteri daha getiriyor. Bunlar beni gerçekten çok mutlu etti. Sonuçlar güzel, memnuniyetler daha güzel. Antalya’da oturmuş bir kadromuzun olmasından dolayı haftanın 5 günü Bucak’tayım. Randevularıma göre de daha fazla burada olduğum zamanlar oluyor.”diyerek konuşmasını tamamladı.

Reklam Reklam Reklam