Kapat

NNC Medya’dan Çavdır MYO’ya Ziyaret

Anasayfa
Çavdır NNC Medya’dan Çavdır MYO’ya Ziyaret
Reklam

NNC Medya Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Nanecioğlu beraberinde Mustafa Bilgiç ile birlikte, Çavdır Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Feriha Duygu Cantürk’ü ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette Müdür Cantürk, NNC Medya’yı makamında ağırladı. Yüksekokul Müdürü Cantürk ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, okulun faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Çavdır Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Feriha Duygu Cantürk bütün kurumlar olarak Çavdır’a sahip çıkılması gerektiğine değinerek, “İlçemizin gelişmesi ve kalkınması için üniversitemiz olarak bazı akademik çalışmalar yapıyoruz. Yaptığımız bu çalışmalarımızın ilçemiz için çok faydalı olacağını düşünüyoruz. Bu anlamda yaptığımız çalışma ve projeler için bütün kurumlarımızdan destek bekliyoruz. Hep birlikte el ele verip istişareler yaparak birbirimize destek olarak bu güzel ilçemizi layık olduğu yerlere getirmek istiyoruz” dedi.

Müdür Cantürk, “Bizleri yalnız bırakmayıp sürekli bizim haberlerimizi de yaptığınız için hepinize teşekkür ederim” dedi.

NNC Medya Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Nanecioğlu da yaptığı açıklamada; “Üniversiteler bulunduğu yerin bacasız fabrikası olduğu gibi, farklı kültürlerin halkla buluşmasını da sağlayan birer kültür merkezidir. Meslek Yüksek okulumuza her ilden ve her ilçeden öğrenim görmeye gelen çok sayıda öğrenci kardeşlerimiz var. Burada esnafımız öğrencilerin harcamalarından gelir elde ederken, öğrencilerimiz de ilçemizde gördükleri, kültürümüzü, medeniyetimizi ve misafirperverliğimizi memleketlerine götürüp oralarda anlatacaklar ve bu vesileyle ilçemizin tanıtımına katkı sunacaklardır. Sayın müdürümüze yapacakları akademik çalışmalar ve projeleri için başarı ve kolaylıklar diliyoruz” dedi.

Reklam