Nokta Rent A Car Bucak'ta Hizmetinizde!

Okunma: 6437
Bucak 24 Kasım 2016 17:25
Videoyu Aç Nokta Rent A Car Bucak'ta Hizmetinizde!
A
a

2014 yılında kurulan otomotiv sektörüyle yola çıkan Karaağaç Yatırım, alt dallarına sırası ile Rent A Car,Hafriyat ve Gıda sektörüyle devam ettiriyor.

Bucak ilçesinde Rent A Car hizmetiyle müşterileri tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Karaağaç Yatırım, Nokta Rent A Car’ın Burdur bayiliğini en iyi şekilde devam ettiriyor.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Firma yetkilisi Hüseyin Karaağaç, “Yıllardır beri gelen çeşitli sektör tecrübeleri ile 2014 yılı ekim ayında çıkmış olduğumuz yolda disiplinli çalışmalarımız sayesinde birçok sektörde ön plana çıkmış durumdayız” diye konuştu.

Çeşitli faaliyet alanlarında kendi sektörünün en iyisi olmayı prensip edinen Karaağaç Şirketler Grubunun genç kurucusu Hüseyin Karaağaç hızlı ve dinamik ekip anlayışlı güler yüzlü hizmet zamanında ve sıkıntısız hizmetiyle Burdur ve çevre illerde en iyi olmak için çalışmaya devam ediyor. Karaağaç Şirketler Grubu, yıllık cirosu 1 milyon liranın üstüne çıkarak ilk kuruluş yılından itibaren bütün dikkatleri üzerine toplayarak dürüst ve düzenli çalışması ile örnek olmaya devam ettiriyor.

Bucak ilçesinde Rent A Car hizmetiyle müşterileri tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Karaağaç Yatırım, Nokta Rent A Car’ın Burdur bölge bayisi olarak Full Rent A Car kaskosu sağlıyor. Araç kiralamak isteyenlerin birbirinden farklı araç modelleriyle hizmetinde olan Nokta Rent A Car Bucak şubesi, uzun dönem araç kiralamada sınırsız araç desteği ve uygun fiyat garantisini sunuyor.

Tüm araçların 6 ayda bir yenilendiğini belirten genç işadamı Hüseyin Karaağaç, “Firma politikamız gereği tüm araçlarımızı 6 ayda bir yeniliyoruz. Yani sıfır bir aracı 6 ay kullanıyoruz ve daha sonra tekrar yeni bir araç filomuza kazandırıyoruz. Böylece tüm araçlarımızın full rent a car kaskosuyla birlikte müşterilerimizin güvenle yolculuk etmesini amaçlıyoruz” dedi.

Tel(Hüseyin Karaağaç):+90 544 794 6226
Burdur Ofis:İnönü Mh. Gazi Cd. No:92/a BURDUR
Bucak Ofis:Pazar Mh. E.Özay Cd. H.Kızıltan Apt.No:48/1 BUCAK
Kaynak : Hüseyin Çubuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 468 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 237 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 255 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat