Numan Kurtulmuş, Gölhisar'da!

Okunma: 1650
Gölhisar 20 Ekim 2016 18:23
Videoyu Aç Numan Kurtulmuş, Gölhisar'da!
A
a

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, eşi Sevgi Kurtulmuş ile birlikte açılış ve ziyaret programı kapsamında Burdur’a bağlı Gölhisar ilçesine geldi.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, eşi Sevgi Kurtulmuş ile birlikte açılış ve ziyaret programı kapsamında Burdur'a bağlı Gölhisar ilçesine geldi. Sevgi Kurtulmuş'un doğduğu Gölhisar ilçesinde yoğun ilgiyle karşılanan Kurtulmuş çifti, ilk olarak Gölhisar Kaymakamlığı'nı ziyaret etti. 

Ziyarette Burdur Valisi Şerif Yılmaz, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, Daire Müdürleri ve Ak Parti Teşkilatı da hazır bulundu. Gölhisar Kaymakam vekili Önay Altuntaş'ı makamında ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, yatırımlar hakkında bilgi aldı. Basına kapalı olarak gerçekleşen ziyarette Kaymakam vekili Atuntaş, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'a hediyelerini takdim etti.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Gölhisar Kaymakamlığı ziyareti sonrası Gölhisar Belediyesi'ne geçti. Gölhisar Cumhuriyet Caddesi'nde yürüyen Numan Kurtulmuş, halkı selamladı. Davul ve zurna eşliğinde Gölhisar Belediyesi önünde karşılanan Numan Kurtulmuş, vatandaşların fotoğraf çektirme taleplerini de geri çevirmedi.

GÖLHİSAR BELEDİYESİ ZİYARETİ

Gölhisar Belediye Başkanı Ramazan Canural'ı makamında ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Bende bugün burada bulunmaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek isterim. Birkaç günlük bir bölge gezisi yapıyoruz. Bugün buradayız, yarın Mehmet Akif Ersoy Üniversitemizin açılışını yapacağız. Açılış dersini vereceğiz. Öğleden sonra da Isparta üniversitemizde olacağız. Oradan da Afyon'daki milletvekilleri kampına iştirak edeceğiz. Burdur ve Gölhisar konum itibariyle önemli kavşak noktalarından bir yerde bulunuyor. Allah için Burdur'dan ne gelirse, bizim ofisimiz de yakinen takip ediyor, onları bitirmek tamamlamak imkanımız oluyor. Bugün 5 açılış yapacağız. Onları beraber açacağız. Hizmetler Gölhisar ve Burdur için hayırlı olsun. Arıca yarın üniversitede de konuşacağız, MAKÜ bu sene Türkiye'deki üniversiteler arasında seçilen 5 üniversiteden birisidir. Bir proje üniversitesi haline dönüştürülecek olması da bundan sonra Burdur için çok büyük bir şanstır. İnşallah hayvancılık alanında Burdur üniversitesi hem Türkiye'nin bu alandaki ilmi çalışmalarını çok ileriye götürecek hem de şehrin ekonomik bakımdan gelişmesine çok büyük katkıda bulunacaktır."diye konuştu
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 147 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 96 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 109 Oy (%31)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat