O Geceyi Anlatacaklar

Okunma: 1057
Burdur 15 Kasım 2016 17:03
Videoyu Aç O Geceyi Anlatacaklar
A
a

15 Temmuz gecesi Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbeci askerlerine karşı kahramanlık örneği sergileyen Kahramanlar, yaşadıkları o anları anlatacaklar.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen "Tecrübe Konuşuyor Kahramanlar" projesi kapsamında  15 Temmuz gecesi Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbeci askerlerine karşı kahramanlık örneği sergileyen Kahramanlarımız 17 Kasım 2016 Perşembe günü saat 19.00'da Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Konferans ve Sergi Salonu’nda buluşacak.

15 Temmuz Cuma gecesi yapılan darbe girişiminin ardında Sayın Bakanımızın talimatları üzerine "Tecrübe Konuşuyor Kahramanlar" Projesi planlanmıştır. İsmail Hakkı ÜRÜN moderatörlüğünde gerçekleşecek programlarda, 15 Temmuz 2016 Cuma gecesi ülkemizde meydana gelen darbe girişiminde Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısı ile sokağa dökülen milyonlardan; tankların önüne duran, askeri geri çekmek için mücadele eden, tanka tüfeğe aldırmadan meydanlara inen, darbe girişimine karşı duruşları ile  simge olan kahramanlar o gece yaşadıklarını, hislerini ve duygularını gençlerimizle ve vatandaşlarımızla paylaşacaklardır. 
17 Kasım 2016 Perşembe günü Hakan YİĞİT, Yaşar YALDIZ ve Adviye GÜL 'ün katılımıyla Burdur ilinde program düzenlenecektir.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 146 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 96 Oy (%28)

  • Beğenmedim : 105 Oy (%30)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat