Kapat

OĞUZHANSPOR-KUŞADASISPORU KONUK EDİYOR

Anasayfa
Bucak OĞUZHANSPOR-KUŞADASISPORU KONUK EDİYOR
Reklam Reklam Reklam

2018-2019 Futbol Sezonunda Spor Toto Bal Ligi 7.Grupta Mücadele eden Bucak Belediyesi Oğuzhanspor 9 Aralık pazar günü saat 14.00 de Bucak İlçe Stadında Kuşadasısporla Karşılaşacaktır.
Geçen Hafta Serinhisar deplasmanından 3 Puanla dönen,Bucak Belediyesi Oğuzhanspor,Bu Pazarda kendi sahasında Kuşadasısporu yenerek şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlemek istiyor. Bal Ligi 7.Grupta bütün takımlar iddalı çünkü lider ile 10. sıradaki takım arasında 3 puana göre yetişmek hiçte zor değil.Onun için Bucak Belediyesi Oğuzhansporu zor bir 90 Dakika bekliyor.Maçın çok çekişmeli geçmesi seyirciyi memnun eder.Taraftarlar Pazar Günü güzel maç izleyecekler.Oğuzhanspor şimdiye kadar Kale,Isparta,Tavas,Konyaaltı,Yatağan,Manavgat,Serinhisar,Takımlarına galib,Ortaca,Kepez takımları ile berabere,Didim,Sökeye Mağlub olarak Ligde 23 Puanla 3.sıradadır,Averajla 2.sıraya gelebilirdi.Şampiyonluk yarışından kopmamak için Kuşadasıspor maçındanda 3 puan almak istiyor.
Kuşadasıspor ise Kale,Ortaca,Konyaaltı.Yatağan maçında galib,Manavgat.Aydın,Kepez,Isparta,Tavas,Didim,Söke Maçlarında Mağlup olarak Ligde 12 Puanla 10 sıradadır.Bucağa Puan ve puanlar almak için geleceklerdir.Dediğim üzere zorlu bir maç bizi bekliyor.2.Ligde ve 3. ligde oynayan Kuşadasısporun Forma rengi Siyah-Beyazdır.Maçlarını Özer Türk Stadında oynamaktadır.Salı Pazarı.,A da taraftar grubu vardır.
Serinhisarspor maçının Hakem Triosuna gelince zor maç olmasada verdiği kararları beğenmeyen rakib takımdan tepkiler yükselmiştir.Olaylar olmadığı için hakeme fazla iş düşmemiştir.Faullerde zorlansada maçta tek gol olduğu için oyunculardan itiraz gelmemiştir.
Oğuzhanspor bu maça Kadir,Murad.Osman,Emin.Ali.Mert.Buğra,Süleyman Bahri.Akın,Barış,Hüseyin .Oğuzhan,Serkan,Fatih,İbrahim.Hasan Osita
Kuşadasıspor ise Süleyman,Servet,Barış,Seyran,Murat,Berkan,Kaan,Şener,Murat,Yiğitcan,İsmet,Fatih,Arif,Bercan,Burak,Abdulbakar.Bright ismli oyuncularla hazırlanacaktır.
MUSTAFA ÇAVDAR

Reklam Reklam Reklam