OĞUZHANSPOR-MANAVGATSPOR’U KONUK EDİYOR!

OĞUZHANSPOR-MANAVGATSPOR’U KONUK EDİYOR!

OĞUZHANSPOR-MANAVGATSPORU KONUK EDİYOR
2017-2018 Futbol Sezonunda Bal Ligi 7. grupta mücadele eden BUCAK Belediyesi Oğuzhanspor,Ligin12.Haftasında 10 Aralık PAZAR Günü Bucak İlçe Stadında Saat 14.00 de Manavgatsporla karşılaşacaktır.Bal Ligine 2 takımla Katılan Manavgat ilçesi olmuştur.Fkstür çekiminde Peş peşe 2 Manavgat takımıyla oynamak zorunda kaldık.
Geçen Hafta Manavgat Belediyespora 2-0 mağlub olan Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Puan sıralamasında 10 puanla 10ncı sıradadır.
Manavgatspor ise 3.ligden düşmüştür.Statü Gereği BAL Liginde oynaması gerekir.Bal Liginde ise 7 Puanla 12nci sıradadır.Bu Hafta kendi sahasından Ereğlisporu 3-0 yenmişti.
Her iki takımda maçtan puan ve puanlar almak için mücadele edecektir.Çok çekişmeli geçmesi beklenen bir maç olacaktır.Bucak Belediyesi Oğuzhanspor puan sıralamasında daha rahatlaması için bu maçta galib gelmesi gerekiyor.Taraftarların bu maça ilgi göstereceğine inanıyorum.
Gölhisarspor-Serikspor maçını Serik Ajans İnternetten izlerken bazı olaylara şahit oldum.Maçın son dakikalarında Gölhisarspora 2 gol atan Serikspor Liderliğini sürdürürken.Taraftarları olan Grup PEHLİVAN lara,Gölhisarsporlu seyircilerin maçtan sonra taş yağmuruna tutması hiç iyi olmadı.Serikspor maça 6 Otobüs seyirci ile gelmişti.Spor Centilmenliktir.Hani Kardeş takımınızdı.Maçta yenmekte yenilmekte olur.Taşlama niyedir bilinmez.Bucaklı Aşkı Bucak TARAFTARLARINI Suçluyorsunuz.2 Yıl önce Burdurda oynanan Play-off maçında olayları başlatan sizlersiniz.OĞUZHANSPOR Bayrağını yaktınız Trübünlere pet su şişesi yağdırdınız küfürler ettiniz Bütün suçlu Bucak oldu.Peki Seriksporlu taraftarları niye taşa tuttunuz.Afdk kararlarında ne olur bilinmez.maçları küfür olmadan saygı ve sevgi içinde izleyelim.Takımlarımıza Tezahürat edelim.Taş atmayalım.
Saygılarımla
MUSTAFA ÇAVDAR

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ