Kapat

Ömer Döngeloğlu Bucaklılarla Buluştu

Anasayfa
Bucak Ömer Döngeloğlu Bucaklılarla Buluştu
Reklam Reklam Reklam

Bucak Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında Ömer Döngeloğlu, Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen etkinlikte Bucaklılarla bir araya geldi.

Bucak’a gelen Ömer Döngeloğlu, ilk olarak makamında Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal’ı ziyaret etti. Başkan Emrullah Ünal Ömer Döngeloğlu’na anmalık olarak Bucak resmi bulunan anmalığı hediye etti.

Ziyaretin ardından Okullar Caddesi’nde bulunan esnafları da ziyaret ederek mübarek Ramazan aylarını tebrik eden Döngeloğlu, daha sonra meydanda bekleyen kalabalığa bir konuşma yaptı.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Başkan Emrullah Ünal, mübarek Ramazan ayında Bucak’a değerli bir hocayı davet etmekten dolayı mutlu olduklarını ve Ramazan ayına yakışır şekilde birlik,beraberlik ve paylaşım duygularını ön plana çıkartan çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Etkinlikte Ömer Döngeloğlu katılımcılara Cumhuriyet Meydanı’nda İslam ve ve ramazan ilgili sohbetlerde bulundu. İftar vaktine kadar süren sohbet sonrası Ömer Döngeloğlu ile birlikte tüm katılımcılara Bucak Ticaret ve Sanayi Odasının sponsoru olduğu iftar yemeğinde iftarlarını açtılar.

Ramazan-ı Şerif etkinlikleri kapsamında düzenlenen sohbete Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Bucak Müftüsü Mehmet Ersoz, sivil toplum örgütü dernek ve oda başkanları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Reklam Reklam Reklam