Özçelik'ten Sert Cevap

Okunma: 9831
Burdur 24 Kasım 2016 18:53
Videoyu Aç Özçelik'ten Sert Cevap
A
a

Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında bugün bir haber sitesinde çıkan haberler ile ilgili kamuoyunu bilgilendirdi.

Yazılı açıklamada bulunan Milletvekili Özçelik; “20. 10. 2016 Pazar günü Ak Parti Burdur İl Başkanlığımızda gerçekleşen İl Danışma Meclisi Toplantısında Haber Akdeniz Haber sitesinde 23.11.2016 Çarşamba günü akşam saatlerinde yayınlanan ‘Bayram Özçelik’in Süleyman Mutlu hassasiyeti’ başlıklı haberin içeriğinde şahsımın söylemediği halde, söylediği ifade edilerek maksatlı bir açıklama yapılmıştır. ” dedi.

Açıklamasına devam eden Milletvekili Özçelik, ” Haberde bahsedilen konularla ilgili benim bu toplantıda böyle bir açıklamam olmadığını konunun saptırılarak ve kurgu ile haber yapılmak istenildiğini görmüş durumdayım. Şahsımın söylemiş gibi yazılan çeşitli temaslarda ve görüşmelerde bulunmadığımı ifade etmek isterim. Toplantının basına açık bölümünde yaptığım konuşmada benden önceki konuşmacıların Bucak Belediye Başkanı konusuna girmelerinin doğru olmadığını ifade ettim. Ayrıca konuşmamda Türk Adaletine güvendiğimi, adaletin tecelli edeceğini inandığımı belirttim. Süleyman Mutlu ile Gençlik Kolları Yönetim Kurulu, Gençlik Kolları Başkanı İlçe Başkanı ve Belediye Başkanı olarak 12 yıl boyunca siyaset yaptığımı ve Süleyman Mutlu’nun Bucak Belediye Başkanlığında başarılı olması için her türlü destek verdiğimi söyledim. Şahsıma ait olmayan maksatlı yazılmış haberden rahatsız olduğumu, üzüldüğümü ve ilgili haber sitesi tarafından düzeltilmesini gerektiğini belirtmek isterim. Bu tür haberler maksatlı yazıların siyasi malzeme olarak kullanılmasının şahsımı yıpratmak olduğunu bilincindeyim. Bana atfedilen açıklamaları yapmadığımı ilgili haber sitesi tarafından düzeltilmesini kamuoyunun doğru bilgilendirilmesini belirtmek isterim. Düzeltilmediği takdirde Hukuki yollara başvuracağımı kamuoyunun bilgilerine sunarım.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 468 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 237 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 255 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat