Saadet Partisi İl Divan Toplantısı Yapıldı

Okunma: 469
Burdur 17 Ekim 2016 14:18
Videoyu Aç Saadet Partisi İl Divan Toplantısı Yapıldı
A
a

Saadet Partisi İl Divan Toplantısı Anadolu Gençlik Derneği Toplantı Salonu'nda yapıldı.

Anadolu Gençlik Derneği Salonu’ndaki toplantıya İl Başkanı Süleyman Arslan, Merkez İlçe Başkanı Abdulalh Acar, İl Müfettişi Celil Aygün ile partililer katıldı.Toplantıda konuşan İl Başkanı Süleyman Arslan 15 Temmuz Darbe girşiminde şehit olanlara rahmet yaralılara acil şifalar diledi.

Türkiye’nin çok önemli bir süreçten geçtiğini söyleyen Arslan “Tıpra önemli bir ölçü var. Teşhis tedavinin yarısıdır derler. Bir hastalık ne kadar sağlam teşhis edilirse tedavide o kadar kolaylaşmakta ve netice vermektedir. Başta ülkemiz olmak üzere İslâm coğrafyasında devam etmekte olan olayların sebebi siyonist tezgahlarda hazırlanıp Amerika Birleşik Devletleri tarafından uygulamaya konulan Büyük Ortadoğu Projesidir. Bu projenin gayesi Büyük İsrail Devleti’nin kuruluşunu hızlandırmak, İsrail’in güvenliğini sağlamak, İslam coğrafyasının zenginliklerini batıya aktarmak ve islâm coğrafyasında kurulmuş olan devletleri daha küçük parçalara, devletçiklere ayırmak suretiyle onların güç ve kuvvetlerini kırmaktır” dedi.

“Türkiye hergün kan kaybediyor” diyen Arslan “gelişmiş ülkelerle olan mesafe hergün açılıyor. Onlar tavşan hızıyla giderken maalesef biz kaplumbağa yürüyüşüyle yolumuza devam ediyoruz.” diye konuştu.Duble yollarla övünüyoruz ama bu yolları kendi makinalarımızla değil başkalarının makinalarıyla yapıyoruz, Denizin altından yollar açıyoruz, üzerine köprüler kuruyoruz ve bunlarla övünüyoruz ama yapılan yatırımların tamamı yap-işlet-devret modeliyle yapılıyor yani Türkiye bir nevi geleceğini satıyor. Yapılmasın mı diyorlar, yapılacak ama kendi paramızla yapılacak sütün kaymağını gavur yemeyecek. Bu ülkenin insanları paylaşacak” ifadelerini kullandı.

Arslan şunları söyledi; “son 13 yıldır Türkiye’nin ödediği faiz 653 Milyar Türk Lirasıdır. Eğer siz bu memlekette 653 Milyar liralık yaıtırım yapabilseydiniz. Emin olun 200 tane Marmaray, bir o kadar Sultan Selim köprüsü yapardınız ve 10 tane dünyanın en büyük hava meydanı diye inşa etmekte olduğunuz hava meydanını yapardınız. Siz milletin ürettiği parayı başka yerlere sarfedeceksiniz, sonra da yatırıma gelince para yok diyeceksiniz. Türkiye o kadar küçük bir ülke değil.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 147 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 96 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 109 Oy (%31)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat