Kapat
istanbul escort

Şampiyon Takıma Coşkulu Karşılama

Anasayfa
Bucak Şampiyon Takıma Coşkulu Karşılama
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam

2018-2019 Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 7’nci grupta mücadele eden Bucak Belediye Oğuzhanspor ligin bitimine bir hafta kala Kuşadası Sporu deplasmanda 2-0 yenerek şampiyonluğunu ilan etmesi ile Bucak’ta yüzlere taraftar Bucak Belediye Oğuzhanspor’u karşılamak için gece yarısına kadar Cumhuriyet Meydanında bekledi.

Bucak Belediye Oğuzhanspor’un Kuşadası’ndan dönüşünü bekleyen ve coşkulu şekilde takımlarını karşılayan taraftarlar Kahvelerden Cumhuriyet Meydanına kadar konvoy oluşturdu. Cumhuriyet Meydanında hem konvoylar ile gelen, hem de kalabalık taraftar grubunun karşıladığı Bucak Belediye Oğuzhansporlu futbolcular sahnede meşaleler ve havai fişekler arasında bol bol alkışlandı.

Yapılan konuşmaların arkasından BAL 7’nci grupta ligin bitmesine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Bucak Belediye Oğuzhanspor’lu futbolcular, teknik heyet ve kulüp yöneticileri tek tek sahneye çağrılarak tezahüratların arasında taraftarlar tarafından alkışlandı. Daha sonra sahneden inan futbolcular ile taraftarlar müzik eşliğinde geç saatlere kadar bol bol eğelenerek şampiyonluğu kutladılar.

Reklam Reklam Reklam