Kapat

Şehit Ailesini İftarda Yalnız Bırakmadılar!

Anasayfa
Bucak Şehit Ailesini İftarda Yalnız Bırakmadılar!
Reklam Reklam Reklam

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, beraberinde Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Serdar Besler, Belediye Meclis Üyesi İsmail Baştaş ve Ak Parti Bucak Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Şencan ile birlikte Şehit Piyade Çavuş Hüseyin Arslan’ın baba ocağını ziyaret ederek Arslan ailesi ile iftar sofrasında buluştu.

Ramazan ayının manevi hazzını her zaman hemşehrileri ile bir arada yaşamaya özen gösteren Belediye Başkanı Emrullah Ünal’ın şehit ailesi ziyaretinde eşleri de yalnız bırakmadı.

Şehit Piyade Çavuş Hüseyin Arslan’ın babası Veli Arslan , iftar sofrasında bir araya geldiği Belediye Başkanı Ünal ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Ünal: “Şehitlerimizin aileleri bizim kutsal emanetlerimizdir. Her zaman ve her koşulda yanlarında olmak, onları hatırlamak bizim boynumuzun borcudur. Tüm şehit ailelerimizin yanında olacağımızın bilinmesini istiyorum. Bize yaşadığımız kutsal toprakları vatan yapmak için şehit düşmüş tüm kolluk kuvvetlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ise baş sağlığı diliyorum. Ramazan ayında hemşehrilerimizle iftar sofralarında bir araya gelmenin gayreti içerisindeyiz. Bizleri iftar sofrasında misafir eden Şehidimiz Hüseyin Arslan’ın babası Veli Arslan ve ailesine teşekkür ediyor, Cenabı Allah’tan sabır diliyorum.” şeklinde konuştu.

Reklam Reklam Reklam