Kapat
istanbul escort

Servet Olpak İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine döndü

Anasayfa
Burdur Servet Olpak İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine döndü
Reklam Reklam Reklam

Servet Olpak mahkeme kararı ile Burdur İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine döndü.
Burdur İl Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak görev yaparken Ekim 2018’de başka bir göreve atanmak üzere görevden alınan Servet Olpak Isparta İdare Mahkemesine açtığı davayı kazanarak bugün görevine döndü.

Olpak yaptığı açıklamada: ”Sevgili Hemşehrilerim, Değerli Dostlarım;
Öncelikle sizlere yeniden hizmet etme fırsatına sahip olmanın mutluluğunu paylaşmak isterim. Ülkemizin içinde bulunduğu hal ve şartlardan dolayı her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe çalışmaya ve üretmeye ihtiyacımız bulunmaktadır. İnanıyorum ki çalışma barışı ve ahengi sağlandığı takdirde kamu kaynakları, halkımızın hizmetine daha etkin ve verimli şekilde kullanılacaktır. Halkımız da bu hizmetlerden en üst seviyede faydalanacaktır. Vakit artık ayrışma kutuplaşma vakti değil birlik ve beraberlik içinde halkımıza hak ettiği hizmetleri ulaştırma vaktidir.
Bu sebeple görevimi, daha önce de sahip olduğum ve her fırsatta paylaştığım, “birlikte hareket etmenin vereceği güç ve bereket” inancı düsturu ile Cenab-ı Allahın bahşedeceği süre içerisinde yerine getireceğimden kimsenin şüphesi olmasın isterim.” dedi.

Olpak’ın ardından Genel Sekreter olarak atanan Asım Ertilav, Olpak’ın mahkeme kararı ile görevine dönmesiyle Genel Sekreter yardımcılığı görevine atandı.

 

 

Reklam Reklam Reklam