Siyer-i Nebi Yarışması Başvuruları Başladı

Okunma: 3161
Bucak 7 Kasım 2016 17:43
Videoyu Aç Siyer-i Nebi Yarışması Başvuruları Başladı
A
a

Anadolu Gençlik Derneğinin her yıl düzenlediği “Efendimizin İzinde” Siyer-i Nebi yarışması başvuruları başladı.

Anadolu Gençlik Derneğinin her yıl düzenlediği “Efendimizin İzinde” Siyer-i Nebi yarışması başvuruları başladı. 4 Aralık 2016 tarihine kadar devam edecek başvurular için AGD ilçe temsilciliklerini ya da www.efendimizinizinde.com sitesini ziyaret etmek yeterli.

Anadolu Gençlik Derneği tarafından gençlere peygamber sevgisi aşılamak ve O’nu günümüz gençliğine rehber olarak tanıtmak amacıyla düzenlenen yarışma,  Bucak ilçesinde tüm lise ve ortaokullarına dönük olarak yapılacak. Altın ödüllerinin yanı sıra ilçe özel ödüllerinin verileceği, peygamberimizi anlatan kitaptan hazırlanacak sorularla çoktan seçmeli sınav yapılacak.

Yarışma hakkında bilgiler veren Anadolu Gençlik Derneği Bucak İlçe Temsilciliği Başkanı Ahmet Yörük, tüm ortaokul öğrencilerini ve liseli gençleri bu yarışmaya davet etti.

Başkan Ahmet Yörük “Ortaokul ve lise çağlarında olan çocuklarımızı kitap okumaya teşvik etmek amacıyla düzenlenen yarışmada Peygamber Efendimizin hayatı okuyarak tanıyacaklar ve O'nun sevgisini yüreklerinde hissedecekler. Tüm ülke kapsamında düzenlenen bu yarışmaya tüm gençlerimizin katılmasını bekliyoruz” dedi.

Başvuru ve Kitap Temini İçin İrtibat
Ahmet Yörük 0543 561 6487 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 463 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 236 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 250 Oy (%26)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat