TEFENNİ BELEDİYESİ TANITIM KATOLOĞU ÇIKARTTI

Okunma: 1947
Tefenni 3 Ekim 2016 18:25
Videoyu Aç TEFENNİ BELEDİYESİ TANITIM KATOLOĞU ÇIKARTTI
A
a

Tefenni Belediyesi Tefenni tanıtım katoloğu çıkarttı. Katologta, Tefenni'nin tarihçesine, ören yerlerine, şifalı sularına, köylerine, coğrafyası ve ekonomik durumuna yer verilmiş.

Tefenni Belediyesi Tefenni tanıtım katoloğu yaptırdı. Katologta, Tefenni'nin tarihçesine, ören yerlerine, coğrafya konumuna, ekonomik yapısına, sanayi, madencilik, sağlık hizmetleri, köyleri, şifalı suları, mesire alanlarını, örf ve adetleri ve belediyenin çalışmalarına yer verilmiş. Katoloğun çıkmasını öncülük eden Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz katologla ilgili olarak şunları söyledi. Daha önce çıkarmayı planladığımız katoloğu, yoğun iş temposundan  bu zaman çıkarma fırsatı bulduk. Tefenni için bir tanıtım katoloğunun gerekli olduğunu biliyorduk. Bunun eksikliğini Ankara, İstanbul ve Antalya'da yapılan tanıtım günlerinde hissettik. XL Tanıtım Ajansı tarafından İzmir'de basılan katologta Tefenni'nin tarihini, coğrafyasını ,şifalı sularını, ören yerlerini, köylerini, gelenek ve göreneklerini yer verdik dedi. Başkan Ümit Alagöz sözlerini şöyle sürdürdü. Bu katoloğun çıkmasında Tefenni esnafımız  ve kurum ve kuruluşlarımız arka sayfalarda yer alan  reklam alanlarına reklam vererek büyük destek vermişlerdir. Katkıda bulunan esnaflarımıza ve kurum ve kuruluşlarımıza teşekkür ederim dedi. Tefenni'ye kültür hizmetimiz devam edecek diyerek sözlerini tamamladı. 
Katoloğu inceleyen Tefenni'li emekli komiser Nuri Ersoy, Katolog çok güzel olmuş, Tefenni için bir eksiklik giderilmiş, içeriği dolu dolu, görseller ve baskısı çok kaliteli olmuş. Tefenni Belediye başkanı ve katkıda bulunan hemşehrilerimize teşekkür ederim dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 487 Oy (%46)

  • Daha İyi Olabilir : 287 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 291 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat