Tefenni'ye lens ve optikçi mağazası açıldı.

Okunma: 1933
Tefenni 12 Ekim 2016 19:39
Videoyu Aç Tefenni'ye lens ve optikçi mağazası açıldı.
A
a

Tefenni'li optisyen Arif Can Şimşek memleketi Tefenni'ye optik ve lens dükkanı açarak önemli eksikliğe giderdi.

Tefenni'de uzun yıllar ihtiyaç duyulan optik ve lens dükkanı açıldı. Bugün açılışı gerçekleşen Şimşek Optik Tefennililer tarafından yoğun ilgi gördü. Firma sahibi Optisyen Arif Can Şimşek yaptığı açıklamada “Yeni işyerimizi Tefenni'de açılışını yaparak hizmete sunuyoruz. Kaliteli ve uygun fiyat ile ve her türlü Sosyal Güvenlik Kurumu hizmetleri tarafımızdan verilmektedir. İnsan hayatının en önemli unsurlarından olan gözlerimiz için en titiz bir şekilde ürünlerimizi Tefennililerin hizmetine sunuyoruz. Tüm halkımızı işyerimize bekliyoruz. Amacımız üst düzey hizmettir.  Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. İnönü Üniversitesi optisyenlik MYO okulundan mezun olan Arif Can Şimşek bir süre Antalya'da bir optik mağazında çalışmıştı.
Açılışı katılan Tefennililer ne dedi?

Melek  Dağlı
Tefenni için çok önemli bir ihtiyaçtı. Hemşehrimiz Arif Can Şimşek bu ihtiyacı giderdi. Gözlük ihtiyacımız gidermek için Burdur'a yada Antalya'ya gidiyorduk. Hayırlı olsun, başarılar dileriz.dedi
Adil Gürol 
“Tefennimize  bir iş yerimizi daha açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Güzel bir yerde sağlık sektörünün bir parçası olarak güzel bir iş yeri açıyoruz. Hayırlı olsun, bol kazançlar diliyorum” dedi
Gürbüz Dağlı
Arif Can'ı cesaretinden dolayı tebrik ederim. Tefenni'de bir optik mağazasına ihtiyaç vardı. Bu ihtiyacı Arif Can giderdi. Şimdi Mevcut hastanemize bir göz doktorunun atanması ile  ihtiyacımız tamamlanacaktır dedi.

 
1000
icon
Remzi pehlivanoğlu 12 Ekim 2016 20:40

En kisa surede bir goz doktoruna ihtiyac duyulacak.ilgililerin en kisa surede ihtiyaca cevap vermelerini temenni ederim.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 147 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 96 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 109 Oy (%31)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat