Kapat

Tefennigücü’ne İkinci Brezilyalı Futbolcu!

Anasayfa
Haberler Tefennigücü’ne İkinci Brezilyalı Futbolcu!
Reklam Reklam Reklam

Tefennigücü’nün, Brezilyalı futbolcu Rafael’den sonra Brezilyalı santrafor Eduardo Nunes’in transferinin gerçekleştiği açıklandı.

Yapılan açıklamaya göre Tefennigücü Spor kulüp başkanı Tahir Ceylan ve kulüp antrenörü Bülent Bağcı yapmış oldukları görüşmelerin olumlu neticelenmesi sonrası Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz’e transfer hakkında bilgi verdiler.

Başkan  Alagöz “60 yıllık tarihi geçmişi olan Tefennigücümüze maddi manevi her konuda destek olmaya her daim hazırız. Son haftalarda alınan kötü sonuçlar morelimizi bozsada kulüp başkanı ve antrönör’ünden aldığımız bilgiler doğrultusunda eksik bölgeleri transfer ihtiyacı olduğunu öğrendim. Brezilyalı Rafael ve Nunes’in transferini gerçekleştirerek Tefennigücü’nün gücüne güç kattık. İkinci yarı maçlarında daha başka Tefennigücü olacak.  İlk  hedefimiz bundan sonra BAL liginde mücadele ederek şehrimizin futbolda da ismini daha büyük kitlelere duyurmak” olduğunu söyledi.

Gerçekleşen transferden dolayı mutlu olduğunu dile getiren başkan Ümit ALAGÖZ transferlerin gerçekleşmesini sağlayan kulüp başkanımıza ve antrenörümüze teşekkür ediyorum dedi. Başkan daha sonra herkesi bugün oynanacak Gölhisarspor karşısında takımlarını desteklemeleri için maça davet etti.

Reklam Reklam Reklam