Teniste Bucak Gençlikspor Rüzgarı

Okunma: 2430
Bucak 4 Ekim 2016 14:40
Videoyu Aç Teniste Bucak Gençlikspor Rüzgarı
A
a

Tenis Federasyonunun tarafından 01-02 Ekim 2016 tarihleri arasında Manisa da düzenlenen 9 yaş 2×4 hafta sonu ve 10 yaş 2×4 hafta sonu tenis turnuvasında Bucak Gençlikspor Kulubü sporcuları derece aldı.

Bucak Gençlik Spor Kulübü Tenis Direktörü Salih ŞİMŞEK, turnuva ilgili verdiği bilgide, “Bucak Gençlikspor Kulübü olarak Türkiye Tenis Federasyonu faaliyet programında yer alan ve 01-02 Ekim 2016 tarihleri arasında Manisa da düzenlenen 9 yaş 2×4 hafta sonu ve 10 yaş 2×4 hafta sonu tenis turnuvasında 80 sporcunun yarıştığı ve aralarından büyük kulüplerinde katıldığı İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Karaman illeri başta olmak üzere bir çok il ve ilçeden sporcu katıldı. Turnuvada Burdur ilimizi temsilen Bucak Gençlik spor Kulübü adına yarışan 10 yaşta erkekler de Mustafa Aziz Köken turnuva 2.si, 9 yaş erkelerde Batuhan Ege Erman birinci, Engin Kayra Şimşek turnuva ikincisi oldu. 9 yaş kızlarda Fatma Naz Uyanık birinci olurken, Ünzile Ecem Gürsel turnuva ikincisi olmuşlardır. Gelecek vadeden ve büyük başarı gösteren geleceğin tenisçileri olmaya aday olan sporcularımızı kutluyorum.

Bucak ilçemizde 3 yıl önce Bucak Gençlikspor müdürlüğüne gelen tenis hocamız Mustafa Volkan Akın’ın gece gündüz demeden minik sporcular ile çalışarak, bölgemize tenisi sevdirmiştir. Bucak ilçemizde tenis sporuna talebin her geçen arttığı görülmektedir. Bu talepleri karşılamak tek kort ve tek hoca ile mümkün görülmemektedir.
İlgili makamları ile görüşmelerimiz devam etmektedir. Mustafa Volkan Akın hocamıza yardımcı tenis antrenörü ile mevcut kortumuzun üstü kapatılarak, yeni kortları ilçemize kazandıracağız.

Sporcularımıza ilimizi en iyi şekilde temsil ettiği için teşekkür ediyorum. Bu başarılı oyuncuları yürekten kutluyor bu minik sporcularımızı yaz-kış destekleyen değerli ailelerini tebrik eder, bu destekler ile birlikte Bucak Gençlikspor Kulübünün adını Türkiye duyuracağımıza inanıyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 463 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 236 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 252 Oy (%26)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat