Vali'den Veda Yemeği

Okunma: 827
Burdur 28 Ekim 2016 11:40
Videoyu Aç Vali'den Veda Yemeği
A
a

Vali Şerif Yılmaz tarafından İl Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru için veda yemeği düzenledi.

26 Ekim tarihli Resmi Gazetede yayınlanan İl Emniyet Müdürleri kararnamesi ile Polis Başmüfettişi olarak atanan Burdur İl Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru’ya tayininin çıkması vesilesiyle Vali Yılmaz tarafından veda yemeği düzenlendi.
 
 
Düzenlenen veda yemeğine Vali Yılmaz’la birlikte 58. Piyade Eğitim Alay Komutanı P. Alb Hakan Tutucu, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Ali Yüce, Rektör Prof. Dr. Adem Korkmaz, Baro Başkanı Ramazan Gedik, Vali Yardımcıları Bahir Altunkaya, İsmail Kaya, Hayri Sandıkcı, Ali Nazım Balcıoğlu, Bülent Uygur, İl Jandarma Komutanı J. Alb Tayfun Dündar, İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Bağcı, Genel Sekreter Servet Olpak, İl Emniyet Müdür Yardımcıları katıldı.
 
 
Vali Yılmaz veda yemeğinde yaptığı konuşmada; “tabi kısa bir süre beraber çalışma fırsatı bulduk, zaman dilimi itibari ile kısa ancak belki de  meslek hayatımızın benimde dahil olmak üzere kendisinin de öyle olduğunu düşünüyorum meslek hayatımızın en uzun gecelerinin ve günlerinin geçtiği zamanları beraber yaşadık” dedi.
 
 
İl Emniyet Müdürümüzün son Emniyet Müdürleri kararnamesi ile görev değişikliği oldu. Ben öncelikle bu akşamki davetimize katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. En son gelen herhalde bendim dört ayı aşan bir süredir beraber çalıştığımız mesai arkadaşımız İl Emniyet Müdürümüz görev değişikliği nedeniyle ilimizden yarın ayrılacak bugün akşam bir arada olalım dedik.  Tüm arkadaşlara katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Tabi kısa süre beraber çalıştık zaman dilimi itibari ile kısa olabilir ancak belki de meslek hayatımızın benimde dahil olmak üzere kendisinin de öyle olduğunu düşünüyorum meslek hayatımızın en uzun gecelerinin ve günlerinin geçtiği zamanları beraber yaşadık. Bu masa etrafında bulunan tüm arkadaşlarımızla o günleri hep birlikte yaşadık ve hep birlikte mücadele ettik. Mücadelemizi azim ve kararlılığımızı gösterdik. Bu süre içerisinde özellikle darbe girişimi süreci içerisinde gerekli tedbirlerin alınması ile ilgili çalışmayı başarılı bir şekilde yine masanın etrafında bulunan herkesle beraber gerçekleştirdik. Ben yaptığımız bu çalışmaların hem Burdur adına hem ülkemiz adına önemli olduğunu değerlendiriyorum. Kendi adımıza da  başarılı bir süreci hep beraber yaşadığımızı değerlendiriyorum. O nedenle İl Emniyet Müdürümüze bu süre içerisindeki katkıları ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yaşam sürecinde ailesi ile beraber hem yeni görevinde hemde yaşamının sonuna kadar huzurlu sağlıklı bir ömür diliyorum. İnşallah bundan sonrada yeni alacağı görevlerde de başarılı olur emekli oluncaya kadar başarılı çalışmalarını devam ettirir.
 
 
İl Emniyet Müdürü Özüdoğru yaptığı konuşmada “herkese görev yaptığı yerlerden güzel bir şekilde ayrılmayı nasip etsin ben Başta Sayın Valim olmak üzere sizlerin sayesinde buradan güzel ve huzurlu bir şekilde ayrılıyorum.” dedi.
 
Samimi olarak şunu ifade etmek istiyorum buraya hangi heyecanla geldiysem yine aynı heyecanla ayrılıyorum. Gittiğim yer teftiş kurulu olabilir veya başka bir görev de olabilirdi hiç sorun değil. Aynı heyecanla ayrılıyorum çünkü çalıştığım iki senelik süre içerisinde belki de bizim arkadaşlar bilir sizlerde bilirsiniz sorunları oluşmadan gerekli tedbirler alınarak bir mahalli seçim iki genel seçim geçirdik. Son beş yılda gezi eylemlerinden tutunda birçok olaylar yaşadık beş yıl içerisinde birçok ülkenin 20 -30 yılda yaşamadığı olayları biz beklide beş yıl içerisinde yaşadık son yıllarda yaşadık. Bunlar tabi hepsi başta Sayın Valim siz olmak üzere arkadaşlarımızla beraber Burdur’da sorunsuz bir şekilde atlatıldı. Alnımız açık bir şekilde buradan ayrılıyoruz. Bu ayrılma bizim için güzel bir ayrılma, burada güzel insanlarla tanıştık güzel dostluklar edindik 20 25 sene önce tanıştığımız insanlarla nasıl irtibatımız devam ediyorsa burada tanıştığımız kişilerle de sizlerle de ilişkilerimiz devam edecek. Bizim için büyük bir kazançtı başta Sayın Valim siz olmak üzere arkadaşları tanımak. Herkese görev yaptığı yerlerden güzel bir şekilde ayrılmayı nasip etsin ben sizlerin sayesinde buradan güzel huzurlu bir şekilde ayrılıyorum. Bundan sonraki yaşamımızda bize düşen bir şey olursa bir emriniz olursa kapımız her zaman açık teftiş kurulundaki görevimiz muhtemelen Bursa’da devam edecek yolunuz düşerse beklerim. Sayın Valimize böyle bir programı düzenlediği için, sizlere de katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. diyerek konuşmasını tamamladı.
 
 
Vali Yılmaz ve Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz konuşmaların sonunda İl Emniyet Müdürü Özüdoğru’ya Burdur’a yaptığı hizmetler anısına hediye takdim ettiler.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 146 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 96 Oy (%28)

  • Beğenmedim : 103 Oy (%30)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat