Vali Yılmaz, Bucak OSB Yollarını İnceledi

Okunma: 3431
Bucak 7 Kasım 2016 13:03
Videoyu Aç Vali Yılmaz, Bucak OSB Yollarını İnceledi
A
a

Milletvekili Reşat Petek’in oğlunun düğün törenine katılmak için Bucak İlçesine giden Vali Yılmaz, katıldığı düğün programı sonrası, Bucak OSB içerisinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.


OSB içersinde ki asfalt çalışması tamamlanan yolları gezerek, sıcak asfalt çalışmalarını yerinde görme fırsatı bulan Vali Yılmaz, Genel Sekreter Servet Olpak ve Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Nuri Çan’dan devam eden çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
  
İl Özel İdaresi tarafından yürütülen, Bucak OSB içerisindeki yol çalışmalarında, İl Özel İdaresinin hacılar şantiyesindeki asfalt plenti tesisinde üretilen sıcak asfalt kullanılıyor. 5 milyon maliyetle kurulan asfalt plenti tesisi geçtiğimiz aylarda faaliyete başlamış, Büğdüz, Azizye ve Yeşilova Orhanlı, Dereköy gurup yollarında sıcak asfalt denemeleri yapılarak verimli bir şekilde kullanılmaya başlanılmıştı.
 
 Bucak OSB içerisinde verimli bir şekilde uygulanan sıcak asfalt çalışmasının İl Özel İdaresi tarafından çok cüzi bir karla yapılması, Bucak OSB’ye 2 milyon TL’lik bir tasarruf sağladığı bilgisi yetkililer tarafından ifade edildi.
  
Gerçekleştirdiği ziyarette görevleri başındaki İl Özel İdare personeline de kolay gelsin diyen Vali Yılmaz çalışmalarında kolaylıklar diledikten sonra OSB'den ayrıldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 147 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 96 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 109 Oy (%31)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat