Vali Yılmaz Emekli Öğretmenlerle Yemekte Buluştu

Okunma: 1944
Burdur 24 Kasım 2016 10:14
Videoyu Aç Vali Yılmaz Emekli Öğretmenlerle Yemekte Buluştu
A
a

Vali Şerif Yılmaz, Burdur Belediyesi tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında düzenlenen programa katıldı.

   Serenler Otelde emekli öğretmenler onuruna düzenlenen programa, Vali Şerif Yılmaz, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, eşi Hülya Ercengiz, Baro Başkanı Ramazan Gedik, 58. Piyade Eğitim Alay Komutanı P. Albay Hakan Tutucu, İl Jandarma Komutanı J. Albay Tayfun Dündar, eşi  Seyhan Tutucu, İl Emniyet Müdür V. Ozan Gün, İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Bağcı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Servet Olpak ve İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram katıldı.
 
Emekli Öğretmenler için düzenlenen programa katılan Vali  Yılmaz ve Belediye Başkanı Ercengiz salona girişlerinde emekli öğretmenler tarafından alkışlarla karşılandı. Vali Yılmaz, emekli öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günlerini tebrik etti.
 
Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz programda yaptığı konuşmada, "Başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm değerli öğretmenlerimize Allah'tan Rahmet, kalan değerli öğretmenlerimize de uzun ömürler diliyorum. 24 Kasım 1928 Bakanlar Kurulu kararı ile Ulu Önder Atatürk'e Başöğretmen unvanın verilmesinin ardından bu zamana kadar 24 Kasım'ı Öğretmenler Günü olarak kutluyoruz. Bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. Programa katılımınızdan dolayı da tüm misafirlere teşekkür ediyorum. dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 147 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 96 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 109 Oy (%31)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat