Kapat

Vatan Partisi Yeşilova Belediye Başkan Adayı İbrahim Kılınç Oldu

Anasayfa
Haberler Vatan Partisi Yeşilova Belediye Başkan Adayı İbrahim Kılınç Oldu
Reklam

Vatan Partisi, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için bütün Türkiye’de faaliyetlerini sürdürürken, Vatan Partisi adayları ülke çapında ve çevre illerde –Denizli’de emekli eğitimci Mustafa Güleç, Isparta’da emekli eğitimci, eski yerel yönetici İbrahim Perçin gibi- bir bir ortaya çıkarken, Burdur’da da çalışmalarına hız verdi. Burdur Yeşilova ilçe Belediye Başkan adayı eski İl Başkanı, emekli eğitimci İbrahim Kılınç oldu.
Burdur İl Başkanı Hayat Harputlu Aşkar da yaptığı açıklamayla “eski İl Başkanımıza sonuna kadar güveniyoruz. İyi bir örgütçüdür. Yeşilova’yı en iyi şekilde yönetecek tecrübe ve birikime sahiptir” diye konuştu.

Vatan Partisi Yeşilova Belediye Başkan Adayı İbrahim Kılınç ise “Yeşilova halkının yüzünü kara çıkarmayacağız” dedi. Kılınç, bir eğitim emekçisi olduğunu, deneyim ve birikimini Yeşilovalılara sunacağını, Yeşilova Belediyesi’nde halkçı bir yönetim modeli oluşturacağını, Mahalle Halk Meclisleri kurarak Belediye’yi birlik beraberlik içinde yöneteceklerini ifade etti.

Reklam