VEKİL ÖZÇELİK O GÖRÜŞMEYİ AÇIKLADI

Okunma: 3986
Burdur 3 Kasım 2016 15:32
Videoyu Aç VEKİL ÖZÇELİK O GÖRÜŞMEYİ AÇIKLADI
A
a

TBMM Çevre Komisyonu Üyeleri Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile kahvaltıda bir araya geldi.

Çevre Komisyonu Katip Üyesi Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik Burdur Merkez ve İlçelerinin taleplerini Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’ye ilettiğini belirterek “ TBMM Çevre Komisyonu Üyeleri olarak, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki'nin kahvaltı davetine katıldık. Bakanımız Bakanlığı ile ilgili 25 dakika sunum sonrasında Komisyon üyelerine söz vererek görüşlerini aldı. Bakanımıza Burdur’daki İlçe ve Belde Belediyelerimizin taleplerini ilettim. Ayrıca konuşmamda Burdur’daki afet riskli kentsel dönüşüm ile ilgili bilgiler verdim.” şeklinde konuştu.
Burdur Belediyeler Birliği Katı Atık Tesisinin durumunu aktardığını belirten Milletvekili Özçelik “Burdur Belediyeler Birliğinin Katı Atık Bertaraf Tesisinin bitirilemediğini bu konuda Birlik ile Bakanlığın çözüm üretmesi gerektiğini Bakanımız ve heyetle paylaştım. Ayrıca Bakanımıza Nüfus şartı olmadan BÜTÜN ŞEHİR hakkında görüşlerinin ne olduğunu sordum. Bakanımız Şehrimizdeki konularla ilgili gerekli görüşmeler yapılarak adım atılması gerektiğini ifade ettiler. Konularımızın takipçisi olmaya devam edeceğiz.” dedi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve Çevre Komisyonu Üyelerinin yanı sıra Kahvaltıda Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Müsteşar Prof. Dr. Mustafa Öztürk, Genel Müdürler ve Bakan Danışmanları katıldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 463 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 236 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 250 Oy (%26)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat