Vekil Özçelik'ten Karapınar'a Ziyaret

Okunma: 1227
Bucak 19 Ekim 2016 08:57
Videoyu Aç Vekil Özçelik'ten Karapınar'a Ziyaret
A
a

Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, hafta sonu ziyaretleri kapsamında Bucak ilçesine bağlı Karapınar köyünde yapılan çalışmaları inceledi.


   Karapınar köyünde Burdur İl Özel İdaresi tarafından yapılan 2200 metrelik yol çalışmalarını inceleyen Özçelik, beraberinde Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Emrullah Ünal, İl Genel Meclisi Üyesi İbrahim Avcıl, Karapınar köyü Muhtarı Ali Özbek, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Kadir Yaman ve köy azalarından oluşan heyetle ziyaret gerçekleştirdi.
   Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Özçelik, "İl Özel İdaremiz tarafından yapılan yol çalışmaları tamamlanmak üzeredir. Karapınar köyünde yaşayan vatandaşlarımızın isteklerini yerine getirmek için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Köy yollarımızın ulaşım için elverişli hale getirmek için ödenekler miktarında yol yapım çalışmaları devam edecek. Yine incelemelerimiz esnasında Köy muhtarımız Ali Özbek'in Köy Camii'nde yaptığı düzenlemeleri de yakından görme fırsatımız oldu. Çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ediyor, yapılan bu çalışmaların Karapınar Köyümüze hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 147 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 96 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 109 Oy (%31)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat