Kapat

Yakup Hocadan Duygusal Veda!

Anasayfa
Bucak Yakup Hocadan Duygusal Veda!
Reklam

Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi Okul Müdürü Yakup Çoban, dün akşam düzenlenen mezuniyet töreninde yaptığı konuşma ile herkesi duygulandırdı.

Programın açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Yakup Çoban, yaptığı duygu dolu veda konuşmasında okuldan mezun olan öğrencilerle birlikte kızının da mezun olmasından büyük bir mutluluk yaşadığını ifade etti.

Okul Müdürü Yakup Çoban, “ Sevgili öğrenciler başlangıçlar güzeldir, ayrılışlar zor. Çok değerli misafirler bu gün burada bu konuşmayı yapmam benim için ayrı bir duygu. Şu anda Okul Müdürlüğümün son anlarını yaşayan biriyim, hem de kızı mezun olan öğrenciler arasında oturan bir veliyim. İnşallah artık Cadıl’lı olmanın ayrıcalığını benim kızım da ömür boyu yaşayacak. Ayrıca 14 yıldır, değişik kademelerinde görev aldığım okuluma veda zamanı geldi. Bu harika okulda geçirdiğim yıllar hayatımın en özel ve en güzel yıllar olarak hep kalacak. Bu kadar kaliteli öğrencilerle bu kadar kaliteli velilerle bu kadar kaliteli idareciler ve öğretmenlerle hizmetlerle çalışmak kolay kolay kimseye nasip olmaz ama ben bu duyguyu yaşayan nadir insanlardan biriyim ve çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Bunca ders yılı içerisinde kalbini kırdıklarım varsa haklarını helal etmelerini rica ediyorum. Öncelikle yıllardır önceliğimi okuluma verip kendini ihmal ettiğim buna rağmen her zaman beni idare eden ve yanımda dimdik duran eşime kızıma ve oğluma çok teşekkür ederim ve son olarak bana güvenip bu harika ekibe bu okula liderlik yapma fırsatını veren sayın Mehmet Cadıl’ a da çok teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam