Zirve Oto Ekspertiz Merkezi Açıldı

Okunma: 16451
Bucak 24 Kasım 2016 16:10
Videoyu Aç Zirve Oto Ekspertiz Merkezi Açıldı
A
a

Araç alım ve satımı çok yoğun ilçelerin başında gelen Bucak ilçesinde ilk kez oto ekspertiz hizmet vermeye başladı. Artık araç sahipleri, satacakları veya alacakları aracın tüm raporlarını Zirve Oto Ekspertiz Merkezi’nden alabilecekler.

Bucak’ta yeni açılan ve hizmet vermeye başlayan Zirve Ekspertiz Merkezi, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı “oto ekspertiz raporu” düzenleyen sektörünün profesyonel, tarafsız, tam donanımlı kuruluşu olarak faaliyete geçti.

İşletmeciliğini İbrahim Ergin ve Murat Yıldız’ın yaptığı Zirve Ekspertiz Merkezi, alıcı ve satıcının rahatlıkla buluşabildiği, 2.el araçlarını tarafsızca test ve ekspertiz ettirebildiği bir işletme.

Konuyla ilgili olarak gazetemize açıklama yapan İbrahim Ergin açıklamasında “Araç alım ve satımlarında A’dan- Z’ye ne tür sorunları olduğunu bilecek ve araçlarınızı ona göre alıcaksınız.2 hafta önce işletmemizi hayırlısıyla açtık. Alıcı veya satıcı buraya geldiğinde; yana kayma testi, fren testi, amortisör testi,boya kaporta kontrolü, mekanik testi, güç ve motor testi ve aracın varsa tüm arızalarını çıkan raporlarda görebiliyor” diye konuştu.

Yaklaşık 40 dakikada tüm testlerin tamamlandığını ifade eden Ergin, “Açtığımız günden itibaren vatandaşlarımızın yoğun bir ilgisi var. En önemli prensiplerimiz şeffaflık ve tarafsızlıktır. Daha önce ekspertiz için Antalya veya Isparta’ya giden vatandaşlar hem risk alıyorlar hem de zaman kaybı yaşamaktaydılar. Açtığımız merkez ile bunu da engellemiş olduk. Bu müşterilerimiz tarafından da çok olumlu karşılanıyor.

Bucak ilçesine araç alım-satımının fazla olduğunu belirten işletme ortaklarından Murat Yıldız da konuşmasında “Artık araç satın alacaklar, aracın ekspertiz raporunu görmeden araç satın almıyor. Bu nedenle çok önemli bir rapor haline geldi. Bu merkez sayesinde araç alım/satım’da şeffaflık daha da artacak ve yaşanan mağduriyetler azalacaktır. Aracını satmak isteyenleri veya araç satın almak isteyenleri işyerimize bekliyoruz.” diye konuştu.

ZİRVE OTO EKSPERTİZ MERKEZİ İLETİŞİM
0 539 727 3030- 0542 308 5613
Kaynak : Hüseyin Çubuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 487 Oy (%46)

  • Daha İyi Olabilir : 287 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 291 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat