Firmalar Haber Girişi: 09.09.2022 - 05:53, Güncelleme: 21.09.2022 - 04:14

22 Yıllık tecrübe ile Gülem İşitme Cihazları Bucak'ta Hizmet veriyor

 

22 Yıllık tecrübe ile Gülem İşitme Cihazları Bucak'ta Hizmet veriyor

Gülem İşitme Merkezi, dijital programlanabilir işitme cihazı satışı, işitme cihazı tamir bakım onarımı, sudan sesten koruyucu özel tıkaç ve İşitme cihazı pil satışı ile 22 yıldır Bucak'ta hizmet veriyor.
Burdur'un Bucak ilçesinde 22 yıldır Gülem işitme merkezi adıyla faaliyette olan Sefa Öztoprak, işitme cihazı satışı bakım onarımı ve satışı kulak kalıbı ile halkımıza hizmet vermeye devam ediyor. Gülem İşitme Merkezinde, kulak arkası ve kanal içi işitme cihazları, işitme cihazları tamir ve bakım, özel kulak kalıbı ( İşitme aleti için sert, yumuşak, biapor ), sudan sesten koruyan tıkaç hizmetleri veriliyor. Bucak'ta 22 yıllık tecrübe ile hizmet verdiklerini belirten Gülem İşitme Merkezi, sesten koruyucu özel kulak tıkacı yaptıklarını söyledi. Kulak tıkaçlarının, aşırı gürültülü ortamlarda çalışanlar, yüzücüler, kulak zarı delik veya tüp takılması durumunda sorun yaşatmaması için özel ölçü alınarak yapılmaktadır. İşitme cihazlarının gelişen teknoloji ile daha fazla özelliğe sahip olduğunu belirten Gülem İşitme Merkezi işletme sahibi Sefa Öztoprak,  "Toplum içerisinde konuşmaları daha iyi anlayabilmek, daha iyi ses kalitesi için işitme cihazı kullanarak Hayatınızı daha konforlu ve rahat ettirebilirsiniz. işitme kaybı şikayeti olan tüm hastalarımızı doktorunun verdiği işitme testi ve raporla işitme cihazı uygulaması için merkezimize bekleriz." ifadelerini kullandı. İşitme kaybı olan kişilerin, internet  ve TV'de sahte işitme cihazlarına kanmamaları gerekiyor. Sahte cihazlar 87 desibel ve üzeri sesleri kulağa aktarıyor. Ayrıca kulağın uzun süre yüksek sese maruz kalması halinde kalıcı işitme kaybı oluyor. İşitme cihazları Sağlık Bakanlığı'na ruhsat barındırdığı işitme merkezlerinden alınır. İşyerinde ve okulda performasın azalmasına sebep veren İşitme kaybı, yorgunluk, stres, depresyon, sosyal ortamlara girememe, insanlardan uzak durma, iletişim kurmakta zorlanma, yalnızlık,sosyal dışlanma, güvenlik riskinin artması ve belleğin zayıflmasına da neden olur. işitme Kaybının belirtileri: Ortamdaki sesleri az duyma; televizyonun ve radyonun sesini açma ihtiyacı, doğrudan iletişim kuranların sözlerini anlama, zihinsel yorgunluk, sesleri karıştırma, kalabalıkta sesleri ayırt edememe, kalabalıkta sohbet etmekte zorlanma, konuşmaları tekrarlatma gibi belirtiler, işitme kaybı yaşadığınıza işaret etmektedir. GÜLEM İŞİTME MERKEZİ  Tel:0532 403 65 52  Adres: Yetmişevler Mahallesi Orhan Gazi Caddesi Açı Plaza K:1 D:5 / 10 Bucak / Burdur  
Gülem İşitme Merkezi, dijital programlanabilir işitme cihazı satışı, işitme cihazı tamir bakım onarımı, sudan sesten koruyucu özel tıkaç ve İşitme cihazı pil satışı ile 22 yıldır Bucak'ta hizmet veriyor.

Burdur'un Bucak ilçesinde 22 yıldır Gülem işitme merkezi adıyla faaliyette olan Sefa Öztoprak, işitme cihazı satışı bakım onarımı ve satışı kulak kalıbı ile halkımıza hizmet vermeye devam ediyor.

Gülem İşitme Merkezinde, kulak arkası ve kanal içi işitme cihazları, işitme cihazları tamir ve bakım, özel kulak kalıbı ( İşitme aleti için sert, yumuşak, biapor ), sudan sesten koruyan tıkaç hizmetleri veriliyor.

Bucak'ta 22 yıllık tecrübe ile hizmet verdiklerini belirten Gülem İşitme Merkezi, sesten koruyucu özel kulak tıkacı yaptıklarını söyledi.

Kulak tıkaçlarının, aşırı gürültülü ortamlarda çalışanlar, yüzücüler, kulak zarı delik veya tüp takılması durumunda sorun yaşatmaması için özel ölçü alınarak yapılmaktadır.

İşitme cihazlarının gelişen teknoloji ile daha fazla özelliğe sahip olduğunu belirten Gülem İşitme Merkezi işletme sahibi Sefa Öztoprak,  "Toplum içerisinde konuşmaları daha iyi anlayabilmek, daha iyi ses kalitesi için işitme cihazı kullanarak Hayatınızı daha konforlu ve rahat ettirebilirsiniz. işitme kaybı şikayeti olan tüm hastalarımızı doktorunun verdiği işitme testi ve raporla işitme cihazı uygulaması için merkezimize bekleriz." ifadelerini kullandı.

İşitme kaybı olan kişilerin, internet  ve TV'de sahte işitme cihazlarına kanmamaları gerekiyor. Sahte cihazlar 87 desibel ve üzeri sesleri kulağa aktarıyor. Ayrıca kulağın uzun süre yüksek sese maruz kalması halinde kalıcı işitme kaybı oluyor. İşitme cihazları Sağlık Bakanlığı'na ruhsat barındırdığı işitme merkezlerinden alınır.

İşyerinde ve okulda performasın azalmasına sebep veren İşitme kaybı, yorgunluk, stres, depresyon, sosyal ortamlara girememe, insanlardan uzak durma, iletişim kurmakta zorlanma, yalnızlık,sosyal dışlanma, güvenlik riskinin artması ve belleğin zayıflmasına da neden olur.

işitme Kaybının belirtileri:

Ortamdaki sesleri az duyma; televizyonun ve radyonun sesini açma ihtiyacı, doğrudan iletişim kuranların sözlerini anlama, zihinsel yorgunluk, sesleri karıştırma, kalabalıkta sesleri ayırt edememe, kalabalıkta sohbet etmekte zorlanma, konuşmaları tekrarlatma gibi belirtiler, işitme kaybı yaşadığınıza işaret etmektedir.

GÜLEM İŞİTME MERKEZİ 

Tel:0532 403 65 52 

Adres: Yetmişevler Mahallesi Orhan Gazi Caddesi Açı Plaza K:1 D:5 / 10 Bucak / Burdur

 

Burdur HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve nnchaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.