Etkinlikler Haber Girişi: 23.06.2022 - 14:04, Güncelleme: 23.06.2022 - 14:04

Akdeniz Üniversitesi'nde Mustafa Sak Ödülleri Sahiplerini Buldu

 

Akdeniz Üniversitesi'nde Mustafa Sak Ödülleri Sahiplerini Buldu

Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Akdeniz Üniversitesi Mustafa Sak Başarı Ödülleri, Mühendislik Fakültesinde başarı gösteren öğrencilere takdim edildi.
ADOPEN Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sak, “Mezun olan tüm öğrencilerimize bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyoruz” dedi. Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunlarından Mustafa Sak Başarı Ödülüne hak kazanan öğrenciler şöyle: İnşaat Mühendisliği: Rumeysa Demir (Fakülte üçüncüsü), Celile Karakuş, Ersin Kaçmaz, Mehmet Emin Yiğit, Yusuf Karakaya Çevre Mühendisliği: Cennet Teker, Merve Yoldaş, Sinem Bostancı Makine Mühendisliği: Gülsüm Büşra Karaca Jeoloji Mühendisliği: Arozo Azizi Elektrik-Elektronik Mühendisliği: Ahmet Sarıoğlu, Can Boğazlıyanlıoğlu, Onur Yılmaz Gıda Mühendisliği: SeyedehHelivaHassani (Fakülte birincisi), Yağmur Tan (Fakülte ikincisi), Kübra Okur Bilgisayar Mühendisliği: Volkan Kalın, Ahmet Gültekin, Utku Sağlam Başarılı öğrencilere ödülleri ADO Grup CEO’su Emre Aksoy, Satış Grup Başkan Yardımcısı İlker Dağyar ve Teknik Koordinatör Ahmet Katar tarafından verildi. Bu arada, MMO Antalya Şube, Akdeniz Üniversitesi ve Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi'nin Mühendislik Fakülteleri Makina Mühendisliği Bölümlerinin organizasyonunda gerçekleştirilen mezuniyet törenlerinde, mezun olmaya hak kazanan öğrencilere beyaz baret dağıttı. gunhaber
Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Akdeniz Üniversitesi Mustafa Sak Başarı Ödülleri, Mühendislik Fakültesinde başarı gösteren öğrencilere takdim edildi.

ADOPEN Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sak, “Mezun olan tüm öğrencilerimize bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyoruz” dedi.

Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunlarından Mustafa Sak Başarı Ödülüne hak kazanan öğrenciler şöyle:

İnşaat Mühendisliği: Rumeysa Demir (Fakülte üçüncüsü), Celile Karakuş, Ersin Kaçmaz, Mehmet Emin Yiğit, Yusuf Karakaya

Çevre Mühendisliği: Cennet Teker, Merve Yoldaş, Sinem Bostancı

Makine Mühendisliği: Gülsüm Büşra Karaca

Jeoloji Mühendisliği: Arozo Azizi

Elektrik-Elektronik Mühendisliği: Ahmet Sarıoğlu, Can Boğazlıyanlıoğlu, Onur Yılmaz

Gıda Mühendisliği: SeyedehHelivaHassani (Fakülte birincisi), Yağmur Tan (Fakülte ikincisi), Kübra Okur

Bilgisayar Mühendisliği: Volkan Kalın, Ahmet Gültekin, Utku Sağlam

Başarılı öğrencilere ödülleri ADO Grup CEO’su Emre Aksoy, Satış Grup Başkan Yardımcısı İlker Dağyar ve Teknik Koordinatör Ahmet Katar tarafından verildi.

Bu arada, MMO Antalya Şube, Akdeniz Üniversitesi ve Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi'nin Mühendislik Fakülteleri Makina Mühendisliği Bölümlerinin organizasyonunda gerçekleştirilen mezuniyet törenlerinde, mezun olmaya hak kazanan öğrencilere beyaz baret dağıttı.

gunhaber

Burdur HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve nnchaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.