Adıyaman Sincik kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Yunus Emre Bozkurtoğlu kimdir?

Sincik ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Çorum Bayat Kaymakamı Yunus Emre Bozkurtoğlu, Adıyaman Sincik Kaymakamı olarak atandı.

Sincik ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Çorum Bayat Kaymakamı Yunus Emre Bozkurtoğlu, Adıyaman Sincik Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

 

Sincik Kaymakamı Yunus Emre Bozkurtoğlu Kimdir?

1990 tarihinde Malatya’da dünyaya geldi. İlk ve Ortaöğretimini Malatya'da tamamladıktan sonra 2015 yılında Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Çağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsüne bağlı   Kamu Hukuku Anabilim dalında yüksek lisans eğitimi devam etmektedir. 2018 yılında İçişleri Bakanlığı Kaymakamlık sınavını kazanarak, 107. Dönem Van Valiliği Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. İl merkez stajını Van Valiliği’nde, Refiklik stajını sırasıyla Şırnak / Silopi ve Çanakkale / Lâpseki ilçelerinde tamamladı. 10.06.2019-10.12.2019 tarihleri arasında vekaleten Konya / Halkapınar Kaymakamlığı görevinde bulundu.

 

19.08.2021 tarihli ve 2021/412 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Bayat Kaymakamlığı görevine atanan Yunus Emre BOZKURTOĞLU 03.09.2021 tarihinde görevine başlamıştır.

Yunus Emre BozkurtoğluatamaTürkiyeAdıyamanSincik

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.