Afyonkarahisar İhsaniye’de gıda denetimi

İhsaniye’de gıda denetimi

Afyonkarahisar’ın İhsaniye ilçesinde Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından tüketici sağlının korunması ve güvenilir gıda arzının sağlanması amacıyla gıda üretim ve satışı yapan iş yerlerine yönelik denetim yapıldı.
Denetimler, tüketici sağlının korunması ve güvenilir gıda arzının sağlanması amacıyla kasap, fırın, pastane ve unlu mamuller üretimi yapan iş yerleri ile restoran gibi toplu tüketim yerlerinde arttırarak devam ediyor. Denetimler hakkında açıklamalarda bulunan kurum yetkilileri, “Amacımız halkın sağlığını korumak ve güvenilir gıda tüketimini sağlamaktır. Toplum sağlığı ve tüketici menfaatlerini korumaya yönelik çalışmalarımız bundan sonra da mesai mefhumu gözetilmeksizin aynı kararlılıkla devam edecektir. Tüketicilerimiz gıda ile ilgili her türlü ihbar ve şikayetlerini ALO 174 Gıda hattına yapabileceklerdir" ifadelerine yer verildi. İHA

denetimgıda denetimiAfyonkarahisar denetimTürkiyeAfyonkarahisarİhsaniye

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.