AK Parti Antalya Milletvekili Adayları Ankara’da

Türkiye genelinde yapılacak genel seçimlerde 28'inci Dönem AK Parti Antalya Milletvekili Adayları Ankara’da bir araya geldi.

AK Parti Antalya Milletvekili Adayları Ankara’da görüştü
Türkiye genelinde yapılacak genel seçimlerde 28'inci Dönem AK Parti Antalya Milletvekili Adayları Ankara’da bir araya geldi. Toplantıda AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Menderes Türel de yer aldı.
Türkiye genelinde yapılacak genel seçimlerde 28'inci Dönem AK Parti Antalya Milletvekili Adayları Ankara’da görüştü. Toplantıya AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Menderes Türel de katıldı.
Sosyal medya hesabından paylaşım yapan AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin, “Ankara’da Dışişleri Bakanımız Sn. Mevlüt Çavuşoğlu ve milletvekili adaylarımızla bir araya geldik. Seçim çalışmalarımızı konuştuk. Durmak yok, yola devam!” ifadelerini kullandı

Mevlüt ÇavuşoğluMenderes TürelAntalya Ak parti Milletvekili AdaylarıAli ÇetinAk parti AntalyaTürkiyeAntalya

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.