AK Parti Burdur'da sizin adayınız kim ? Hemen Ankete Katıl, destek ol

Burdur AK Parti'de 23 aday adayı, aday olmak için başvurularını tamamladı. Peki sizin adayınız kim? Bu sayfa üzerinden oyunuzu kullanarak adayınıza destek olabilirsiniz...

Burdur AK Parti'de 23 aday adayı, aday olmak için başvurularını tamamladı. Peki sizin adayınız kim? Bu sayfa üzerinden oyunuzu kullanarak adayınıza destek olabilirsiniz...

AK Parti’nin takvimine göre aday adaylığı başvurucu süreci sona erdi. Burdur ve ilçelerinde toplamda 23 Milletvekili aday adayı olduğu açıklandı.

AK Parti 28. Dönem Milletvekilleri aday adayları ;

İBRAHİM NANECİOĞLU, ÖMER NASUH ERDOĞAN, YAVUZ KAPLAN(2. Tercih), YUNUS TAŞKESEN, SÜLEYMAN FAKİ, BELKIS CAN, DENİZ KURT, ABDULSAMET YILDIRIM(2. Tercih), OSMAN DİRİCAN (2. Tercih), DUDU AKTÜRK, ÖMER YILMAZ, OSMAN ERTUĞRUL YÖRÜK, FEVZİ ÇAKAR, YASİN UĞUR, ADEM KORKMAZ, ÖMER BÜTÜNER, ALİ KAAN TEZYAL, MUSTAFA OĞUZ, BAYRAM ÖZÇELİK, EMİNE AKTAŞ, VOLKAN MENGİ, DÜNDAR ERSAN, KADİR YAMAN

AŞAĞIDAKİ ANKETTEN ADAYINIZI SEÇEBİLİRSİNİZ..!!! Not: Tek oy hakkınız bulunmaktadır. SMS ile doğrulama yaptıktan sonra oyunuzu kullanabilirsiniz. 

Not: Herhangi bir şüphe olmaması için İbrahim Nanecioğlu NNC Medya imtiyaz sahibi olduğu için ankete dahil edilmemiştir.

KULLANIM ŞEKLİ 

Önce aday görmek istediğiniz ismi seçin

Aydınlatma metnini okuduğunuzu işaretleyin

Daha sonra seç'i işaretleyip doğrulama ekranına telefon numaranızı yazın doğrulaya tıklayın

Gelen doğrulama mesajını kod kısmına yazıp tekrar doğrulayın ve bekleyin kutu kalktıktan sonra tekrar seçe basarak oyunuzu kullanabilirsiniz. Not: SMS ücretsizdir.

 

Ankete katılmak için tıklayın

AK Parti Burdur Milletvekili Aday AdayıNNC Seçim AnketiNNC AnketBurdur seçim anketiTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.