AK Parti'den Tefenni belediye başkanlığına Onur Çelik aday adayı oldu

AK Parti'den Tefenni belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulunan Onur Çelik, babası Sadık Çelik'in ardından ilçenin belediye başkanlığını kazanmak için yarışacak.

AK Parti'de 31 Mart 2024 yerel seçimleri için belediye başkanlığı aday adaylığı başvuruları devam ediyor.

Bu kapsamda Burdur'un Tefenni ilçesinde AK Parti'den belediye başkan aday adaylığı başvurusunda bulunan Onur Çelik, ilçede belediye başkanlığı görevini yürütmüş bir ailenin siyasetteki devamlılığı açısından önemli bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

Burdur'un Tefenni ilçesinde 1994-1999 yılları arasında Tefenni halkının oyları ile Belediye Başkanı seçilen Sadık Çelik’in oğlu Onur Çelik, babasının yıllar önce yaptığı göreve talip olarak AK Parti'den Tefenni belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Başvuru sonrasında yapılan AK Parti Tefenni İlçe Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, " Tefenni AKPARTİ ilçe teşkilatında yapılan toplantıda tek aday adayı olan eski belediye başkanı SADIK ÇELİK in oğlu ONUR ÇELİK in başvurusu resmen alınmıştır . Memleketimize hayırlı uğurlu olsun.." ifadelerine yer verildi.

AK Partibelediye başkan aday adayıOnur Çelik2024 yerel seçimleriTürkiyeBurdurTefenni

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.