Ak Parti Elmalı Başkan Aday Adayları Mustafa Başkaya, Salih Kurubaş, Ali Gökçe, Cumhur İstekli ve Coşkun Baloğlu başvuruyu aynı anda yaptı

Yerel seçimlere kısa bir süre kala partilerdeki aday adaylığı başvuruları hareketlendi. Tüm siyasi partilere örnek olacak başvuru Antalya’nın Elmalı ilçesinde yaşandı. 21 Kasım 2023 salı günü AK Parti’den aday adayı olan 5 kişi aynı anda yapılan mütevazi törenle başvuru yaptı.

AK Parti’den Elmalı’da örnek başvuru töreni
Yerel seçimlere kısa bir süre kala partilerdeki aday adaylığı başvuruları hareketlendi. Tüm siyasi partilere örnek olacak başvuru Antalya’nın Elmalı ilçesinde yaşandı. AK Parti’den aday adayı olan 5 kişi aynı anda yapılan mütevazi törenle başvuru yaptı.
AK Parti’den tüm siyasi partilere örnek olacak bir hareket geldi. Elmalı ilçesinde belediye başkanlığına aday adayı olan Mustafa Başkaya, Salih Kurubaş, Ali Gökçe, Cumhur İstekli ve Coşkun Baloğlu aynı anda ilçe başkanlığına giderek başvuru evraklarını teslim etti.
Birlik ve beraberliğin güzel bir örneğinin ortaya koyulduğu başvuru için mütevazi bir tören gerçekleştirildi. AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Elmalı’nın ‘Altın Kemerli Güreş Ağası’ Muammer Ak, İlçe Başkanı Yunus Emre Coşkun ile parti yöneticileri ile aday adaylarının destekçilerinin katıldığı törende eller birleştirildi, “Ve birimiz hepimiz için. Önce Elmalı’ya hizmet. Kim aday gösterilirse gösterilsin kayıtsız ve şartsız tam destek” sözü verildi.
Tören sonrasında parti binası önünde topluca fotoğraf çektirilerek örnek başvuru hareketi perçinlendi. Ali Karataç Finike 

Elmalı Ak PartiElmalı Başkan AdayTürkiyeAntalyaElmalı

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.