AK Parti Tefenni İlçe Başkanı Fatih Özcan istifa etti

AK Parti Tefenni İlçe Başkanı Fatih Özcan, görevinden istifa ettiğini duyurdu. Özcan, istifasının ardından yaptığı açıklamada, ilçenin kalkınması ve refahı için büyük bir gayretle çalıştığını ve partisinin davasına olan bağlılığını vurguladı.

AK Parti Tefenni İlçe Başkanı Fatih Özcan Görevinden İstifa Etti

AK Parti Tefenni İlçe Başkanı Fatih Özcan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile görevinden istifa ettiğini duyurdu. Özcan, bu kararıyla AK Parti davasına olan bağlılığını ve ilçeye hizmet etme azmini vurguladı.

Özcan: "Bayrak Yarışı Devam Edecek"

AK Parti Tefenni İlçe Başkanı Fatih Özcan, yaptığı açıklamada, partisinin önemli bir değişimin ve dönüşümün sembolü olduğunu belirtti. Adalet, özgürlük, demokrasi ve milli birlik ruhunun temel değerleri olduğunu vurgulayan Özcan, partisinin bu değerler doğrultusunda Türkiye'nin güçlenmesi için önemli bir görev üstlendiğini ifade etti.

Özcan, istifasının ardından şunları kaydetti: "Görev sürem boyunca ilçemizin kalkınması ve refahı için büyük bir gayretle çalıştık. Projelerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda birçok başarı elde ettik. AK Parti davamızın hizmet maratonu bir bayrak yarışıdır. Partimizin yüklemiş olduğu misyonu görev süremiz boyunca ve elimizden geldiğince ilçemizde taşımaya çalıştık. Bundan sonra da taşımaya devam edeceğiz."

Teşekkür ve Veda

Ayrıca, istifasıyla ilgili olarak Sayın Genel Başkanlarına, İl Başkanlarına ve desteklerini esirgemeyen ilçe halkına teşekkürlerini ileten Fatih Özcan, AK Parti ailesine ve ilçe halkına saygılarını sundu.

AK PartiFatih ÖzcanistifaTürkiyeBurdurTefenni

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.