Antalya Asar Etli Pide Börek Salonu'na Özel Kalite Belgesi Verildi

Antalya’nın en iyi pidecisi olan Asar pide Börek Salonuna Özel Kalite belgesi verildi. adres: cumhuriyet Mah. Sokullu Cad. korkmaz Apt. No: 20/B Muratpaşa / Antalya Tel:(0242) 335 09 10

Antalya Asar Etli Pide Börek Salonu'na Özel Kalite Belgesi Verildi

Antalya’nın en iyi pidecisi olan Asar pide Börek Salonuna Özel Kalite belgesi verildi. Özel Kalite Belgesini Asar Pide sahibi Adnan Asar’a Yeşilçam Medya A.Ş Yönetim Kurulu başkanı Doktor Köksal Selçuk takdim etti. Geçmişten Günümüze Kadar Uzanan Lezzet Antalya muratpaşa’da etli pide ve börek salonu üzerine hizmet vermekte olan Asar Pide lezzetli pide ve börekleriyle Antalya’da 1. Sırada yerini koruyor.

“Pidenin doğal malzemesi et ve ette kullanılan malzemenin çok güvenilir, sağlıklı ve kaliteli olması oldukça önemli olduğu vurgulanmaktadır. Pidecilik mesleğinde önce tecrübenin önemli olduğu sonra ise el yeteneğinin olması, gerekmektedir. Antalya’nın gözde pidecisi olan Asar Pide Antalya içi ve çevresinden gelen birçok müşterinin tercih ettiği mekânlardan biri olmaya devam ediyor. Sizde bu lezzetli pidenin tadına bakmak için hemen gidebilirsiniz. Şiddetle tavsiye edilir. Damak zevkinize hitap eden lezzetler burada adres ve iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

adres: cumhuriyet Mah. Sokullu Cad. korkmaz Apt. No: 20/B   Muratpaşa / Antalya   Tel:(0242) 335 09 10

 

 

Özel Kalite BelgesiKöksal SELÇUKYEŞİLÇAM MEDYATürkiyeAntalya

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.