Antalya Elmalı Yeni Kent Meydanı Projesi Çok Yakında Tamamlanıyor

Antalya ili Elmalı İlçesine modern kentleşme anlayışı ile imarında yeni bir vizyon getirecek Yeni Elmalı Kent Meydanı Projesi hızla yükselmeye devam ediyor.

Antalya ili Elmalı İlçesine  modern kentleşme anlayışı ile imarında yeni bir vizyon getirecek Yeni Elmalı Kent Meydanı Projesi hızla yükselmeye devam ediyor.

Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk  Yaptığı paylaşımda   Elmalı Yeni kent meydanı projesi son durum hakkında bilgilendirme yaptı

 "Yeni Kent Meydanı Projemizi Çok Yakında Tamamlıyoruz ! diyen  Başkan Öztürk  "İlçemizin modern kentleşme anlayışı ile imarında yeni bir vizyon getirecek Yeni Elmalı Kent Meydanı Projemize yükselmeye devam ediyor.
Bu kapsamda meydanı çevreleyen alanda bulunan eski binaların yıkımının tamamlanmasıyla birlikte çalışmalarımız hız kazandı.
Çok yakında tamamlayacağımız Kent Meydanı Projesi ile ilçemize; 40 odalı otel, 650 m² Restaurant, 250 pazarcı esnafımızın yararlanacağı 13 Bin m² pazar alanı, 8 Bin m² lik modern kent meydanı ve 500 Araçlık geniş otoparkının yanında Bin 500 vatandaşımızın aynı anda kullanabileceği 2 adet düğün salonu, 76 adet modern dükkân ve 60 adet rezidans daire kazandırmış olacağız."dedi

 

Elmalı Belediye Başkanı Halil ÖztürkElmalı Yeni kent meydanı projesiTürkiyeAntalyaElmalı

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.