Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Değişti Yeni Müdür Salih Kaygusuz Kimdir ?

Salih Kaygusuz kimdir? Eğitimci ve yönetici olarak öne çıkan Salih Kaygusuz, Antalya İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Hayatı ve kariyeri hakkında bilgi edinin.

Eğitimci ve yönetici olarak öne çıkan Salih Kaygusuz, Antalya İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. 

Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Değişti Yeni Müdür Salih Kaygusuz Kimdir ?

2022 yılı Şubat ayından bu yana Antalya Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Emre Çalışkan’ın Görevden Alınması ile Boşalan Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Erzurum Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz atandı.

Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz Kimdir ?

Salih Kaygusuz, Erzurum'un Oltu ilçesinde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise tahsilini Erzurum'da tamamladı. Atatürk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü'nden 1999'da mezun oldu. Atatürk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Türkiye Coğrafyası Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisansını tamamladı.
Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nü bitirdi.
Erzurum'un Oltu ilçesi Esenyamaç İlköğretim Okulunda 1999'da öğretmenliğe başladı. Sonrasında çeşitli okullarda müdür yardımcılığı ve okul müdürlüğü yaptı. Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü'nde 2013- 2015 yılları arasında şube müdürlüğü, 2015- 2018 yılları arasında da 
Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Erzurum Bölge Müdürlüğü ve İl Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görevler alan ve 2018 yılında Erzurum İl Millî Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Kaygusuz, evli ve iki çocuk babası.

 

 

Antalya Milli EğitimTürkiyeAntalya

Yorumlar (6)

Öğrenci velisi:

Kendisi ile Manavgat Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyareti sırasında tanıştım.Ayak üstü bir ricada bulundum.Depremzede yeğenlerime yapılan haksızlıktan ötürü mağdur olduğumuzu belirttim ve yardımcı olmalarını rica ettim.Sorunumuzu anında çözdü.Değer verip dinlediği için minnettarım.

Hakan Şenol:

Yukarıda yorumları yazan şahıs aynı kişi, Salih bey devlet yasalarına uyan ve liyakatli biriydi. Erzurum’ada çok katkısı oldu. İşini önemsemeyenlere, öğretmenlik ile alakaları olmayanların karşısına dikilirdi. Yolun açık olsun Salih Müdürüm.

Öğretmen:

Daha önce geldiği kurumdan çalıştığı memurlar kibrin vücut bulmuş hali demiştiler Erzurum milli eğitim müdürü olduktan sonra söylenenleri yalancı çıkarmadı kibrin zirvesini yaşayan öğretmeni ve idareciyi adam yerine koymayan herşeyden anladığını iddia edip ama hiçbir şeyden anlamayan etrafındaki taklacı omurgasız varlıkları istediği gibi atayan yanlışlarını yüzene vuranı yerinden görevinden eden istatiksel rakamlarla eğitimden anlamayan siyasetçi ve valiliği etkileyip yıllarca Erzurum’da zulmeden rüzgara göre şekil alan zavallının biri Antalya’ya geçmiş olsun

Öğrenci Velisi:

Yorumları okuduğumda duygulara tercüman olmuş resmen. Bay ego ödüllendirildi mi anlamadım. Sayın bakan bu atamayı yaparken hiç velileri dinledi mi? Çocuğumuzun öğretmeniyle uğraşmaktan başka birşey yapmayan okul müdürünü doğruyu savunduğu için görevinden el çektiren bu şahıs zulmün ta kendisidir. Erzurum adına hayırlı Antalya adına geçmiş olsun diliyorum.

Öğretmen:

Öğretmeni sevmeyen,öğrenciyi madur eden,eğitimden uzak sayılara odaklı, kibirli, başarılı idarecileri kıskanan, takdir etmeyi bilmeyen birkaç yalakası dışında Erzurum da sevilmeyen müdür. Antalya ya geçmiş olsun

Öğrenci velisi:

Erzurumdan iyi bilmezdik

HABERE YORUM YAZ
Amasya Valisi Doruk’tan feci otobüs kazası sonrası İlk açıklama Amasya Merzifon otobüs kazası 6 kişi öldü, 35 kişi yaralandı Amasya’da yolcu otobüsü devrildi: Çok sayıda Ölü Ve yaralı var Bucak Vefat Emine Soytürk Kolpa Bucak'ı salladı! Hayranlarını coşturdu Bucak Vefat Cennet Gülçetin

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.